| wtorek 11 grudnia | 01:15:21

Dziś są imieniny: Damazego, Waldemara, Daniela

Stadion im. Polskich Olimpijczyków w Nekli

W związku z oddaniem do użytku w Zespole Szkół w Nekli boiska z nawierzchnią sztuczną istnieje możliwość bezpłatnego korzystania z niego przez grupy zorganizowane.Wiąże się to jednak z wcześniejszą rezerwacją boiska. Zajęcia takie mogą odbywać po zajęciach szkolnych od godziny 17.00 oraz oczywiście w soboty i niedziele. Zapisu oraz wszystkich informacji dodatkowych można dokonać u pana Mateusza Jackowskiego osobiście lub pod numerem telefonu 509150697.

Regulamin korzystania z obiektu lekkoatletycznego i boiska ze sztuczną nawierzchnią przy Szkole Podstawowej w Nekli

1. Regulamin określa zasady korzystania z kompleksu sportowego.
  1. Administratorem obiektu lekkoatletycznego i boiska ze sztuczną nawierzchnią jest Szkoła Podstawowa w Nekli. Osobą wyznaczoną od kontaktu z korzystającymi            z obiektu i chcącymi dokonać rezerwacji jest pan Mateusz Jackowski. (tel.509150697).
  2. Teren obiektu jest całodobowo monitorowany.
  1. W skład obiektu sportowego wchodzą: bieżnia tartanowa 200m, zeskok do skoku  w zwyż, skocznia do skoku w dal, rzutnia do piłeczki palantowej oraz boisko ze sztuczną nawierzchnią.
  2. Korzystający z obiektu są zobowiązani do przestrzegania niniejszego regulaminu oraz stosowania się do uwag instruktora sportu.
  3. Korzystanie z obiektu jest bezpłatne.
  4. Obiekt jest czynny codziennie od 8.00 do 22.00 lub do zapadnięcia zmroku (do czasu zainstalowania oświetlenia) - od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.45 zajęcia lekcyjne Szkoły Podstawowej w Nekli.
  5. Dopuszcza się możliwość rezerwacji korzystania z boiska u Administratora. Pierwszeństwo w rezerwacji mają zorganizowane grupy dzieci i młodzieży szkolnej oraz grupy szkoleniowe. Minimalna ilość osób grupy zorganizowanej – 10. Grafik dostępny na stronie szkoły i Urzędu Miasta i Gminy.
  6. Warunkiem korzystania z boiska jest posiadanie odpowiedniego stroju i obuwia sportowego (płaskie, turfy, krótkie plastikowe korki). Dopuszczalne buty typu „kolce” podczas korzystania z bieżni.
  7. W celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkownikom i korzystania z boisk zgodnie z ich przeznaczeniem zabrania się:
    1. używania butów piłkarskich na długich i metalowych korkach;
    2. wprowadzania i użytkowania sprzętu innego niż zgodnego z przeznaczeniem boiska, na przykład: motocykl, rower, motorower, deskorolka, rolki, itp.;
    3. niszczenia urządzeń sportowych i płyty boiska,
    4. wchodzenia na ogrodzenie i urządzenia sportowe;
    5. palenia tytoniu i spożywania alkoholu;
    6. zaśmiecania;
    7. przeszkadzania w zajęciach lub grze innym uczestnikom;
    8. zakłócanie porządku i używania słów wulgarnych;
    9. wprowadzania zwierząt;
    10. przebywania i korzystania z obiektów poza godzinami otwarcia.
     W przypadku nieprzestrzegania niniejszego regulaminu Administrator może prosić o   opuszczenie obiektu, lub w dalszej kolejności poprosić odpowiednie władze o interwencję.

11. Za zniszczenia powstałe w czasie korzystania z boisk odpowiedzialność materialną ponoszą osoby korzystające.

1. Wyposażenie i sprzęt sportowy znajdujący się na obiekcie należy użytkować zgodnie z przeznaczeniem.
  2. W sytuacji niekorzystnych warunków atmosferycznych o korzystaniu z boiska decyduje Administrator.
  3. Dopuszcza się możliwość rezerwacji korzystania z boiska u Administratora, który ustala harmonogram imprez oraz rozkład treningów i rozgrywek przeprowadzonych na terenie obiektów sportowych.
  4. Uwagi dotyczące funkcjonowania obiektów sportowych można zgłaszać do Administratora.

W Szkole Podstawowej w Nekli niezmiennie od lat funkcjonuje ogólnodostępna siłownia.
Siłownia otwarta jest w godzinach 17.00 – 21.00
Koszt – 1 h – 5zł
8 wejść – 30zł
12 wejść – 40zł