Nasza strona została odwiedzona 1922315 razy.

| piątek 18 października | 15:36:35

Dziś są imieniny: Juliana, Lukasza

Wykaz podręczników na rok szkolny

na rok  szkolny 2019/2020

Informujemy, że w roku szkolnym 2019/2020 podobnie jak w latach ubiegłych uczniowie we wrześniu otrzymają podręczniki z dotacji celowej (dotyczy to wszystkich klas). Religię   natomiast muszą zakupić we własnym zakresie. Język niemiecki w klasach IV i V także należy kupić we własnym zakresie, gdyż dotacja celowa nie obejmuje dodatkowego języka. Podręcznik ten jest na trzy lata .

Kl.I  -  Władysław Kubik – „Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa” – Katechizm + zeszyt ucznia. Wyd.WAMKraków(2011r.)

Kl. II -  Władysław Kubik – „Kochamy Pana Jezusa” – Katechizm + zeszyt ucznia. Wyd. WAM Kraków (2012r.)

Kl. III  - Władysław Kubik – „Przyjmujemy Pana Jezusa” – Katechizm + zeszyt ucznia. Wyd. WAM Kraków (2013r.)

Kl. IV - Zbigniew Marek – „Zaproszeni przez Boga” – Katechizm. Wyd. WAM Kraków (2012r.)

Język niemiecki - Marta Kozubska, Ewa Krawczyk, Lucyna Zastąpiło - "ich und du neu 4".Wyd. PWN (podręcznik + cwiczenia)

Kl. V - Zbigniew Marek, Anna Walulik  – „Obdarowani przez Boga” – Katechizm. Wyd. WAM Kraków (2013r.)

Kl. VI - Zbigniew Marek, Anna Walulik  – „Przemienieni przez Boga” – Katechizm. Wyd. WAM Kraków (2014r.)

Kl. VII - Władysław Kubik  -  „Szukam Was” – Katechizm. Wyd. WAM Kraków (2011r.)

Kl. VIII  - Władysław Kubik - „Jestem z Wami” – Katechizm. Wyd. WAM Kraków (2012r.)

© Copyright 2019 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.