język_Migowy Szkoła Nekla BIP Szkoła Nekla
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli Szkolna Stacja Meteorologiczna - Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 9159774 razy.

Zespół Szkół w Nekli    
  • Slajd 2
  • Slajd 1
Zespół Szkół w Nekli    
| niedziela 21 kwietnia | 13:35:02
  • pogoda nekla
  • stacja meteo nekla
| niedziela 21 kwietnia | 13:35:02

Dziś są imieniny: Anzelma, Bartosza, Feliksa

Do zakończenia roku szkolnego pozostało:

  • laboratoria przyszłości
  • Gsuite
  • Ucz się 1
  • Uczę się

Artykuły / Konkurs ,,EKO jest lepsze!”

dodane w wtorek 2 kwietnia 2024 r., przez Marek Wasiak

Konkurs ,,EKO jest lepsze!” w ramach realizacji ogólnopolskiego programu ,,Skąd się biorą produkty ekologiczne?”.

 
 Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny we Wrześni zaprasza grupy przedszkolne do udziału w konkursie pod tytułem ,,EKO jest lepsze!” w ramach realizacji ogólnopolskiego programu ,,Skąd się biorą produkty ekologiczne?”. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu przez: a) dzieci w wieku 3 – 4 lata pracy plastycznej przedstawiającej ekologiczną hodowlę zwierząt (np. zagrodę dla zwierząt, pasiekę lub staw rybny i inne), b) dzieci w wieku 5 – 6 lat pracy plastycznej przedstawiającej ekologiczne gospodarstwo (np. domostwo i budynki gospodarcze, zagrody, sady i inne). Pracę należy wykonać w technice kolażu z różnych materiałów naturalnych (np. trawy, patyczki, nasiona itp.) lub recyklingowych (np. tkaniny, fotografie, kolorowe papiery, drobne przedmioty, ilustracje gazetowe itp.). Adresatem pracy musi być grupa przedszkolna

 

 

Informację umieszczono na stronie internetowej PSSE we Wrześni: https://www.gov.pl/web/psse-wrzesnia/konkurs-eko-jest-lepsze4 oraz na facebooku PSSE we Wrześni: https://www.facebook.com/PSSEWrzesnia

Pliki do pobrania

© Copyright 2024 Zespół Szkół w Nekli
stopka strony - Szkoła w Nekli