Nasza strona została odwiedzona 9192907 razy.

| sobota 27 kwietnia | 12:32:49
| sobota 27 kwietnia | 12:32:49

Dziś są imieniny: Zyty, Teofila, Felicji

Artykuły / Światowy Dzień Wody - konkurs ,,Kropelka”

dodane w niedziela 24 marca 2024 r., przez Marek Wasiak

Światowy Dzień Wody  - konkurs ,,Kropelka”

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny we Wrześni informuje, że od 1992 r. obchodzony jest w dniu 22 marca Światowy Dzień Wody, a tegorocznym hasłem jest ,,Woda dla Pokoju”. Święto to zostało ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ rezolucją z dnia 22 grudnia 1992 r. Ideą obchodów jest uświadomienie wpływu prawidłowej gospodarki wodnej na ich kondycję gospodarczą i społeczną. Powodem ustanowienia święta był fakt, że ponad miliard ludzi na świecie cierpi z powodu braku dostępu do czystej wody pitnej. Chcąc uczcić Światowy Dzień Wody, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny we Wrześni wraz Prezesem Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. we Wrześni zapraszają uczniów szkół podstawowych z powiatu wrzesińskiego do udziału w obchodach ww. święta poprzez uczestnictwo w konkursie polegającym na rozwiązaniu krzyżówki. (Proszę zapoznać się z regulaminem)

Rozwiązane krzyżówki wraz z załącznikiem nr 1 należy dostarczyć indywidualnie w terminie do 29 marca 2024 r. do siedziby PSSE we Wrześni lub przesłać na adres e-mailowy: oswiata.zdrowotna.psse.wrzesnia@sanepid.gov.pl

Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 5 kwietnia 2024 r.

Informacje o konkursie umieszczono na facebooku PSSE we Wrześni https://www.facebook.com/PSSEWrzesnia i stronie internetowej PSSE we Wrześni: https://www.gov.pl/web/psse-wrzesnia/konkurs-na-krzyzowke-kropelka2

Galeria zdjęć: Światowy Dzień Wody - konkurs ,,Kropelka”

Światowy Dzień Wody  - konkurs ,,Kropelka” - Zdjęcie: 1/2
Światowy Dzień Wody  - konkurs ,,Kropelka” - Zdjęcie: 2/2