BIP Szkoła Nekla
facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli Szkolna Stacja Meteorologiczna - Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 4466523 razy.

Zespół Szkół w Nekli    
  • Slajd 2
  • Slajd 1
  • pogoda nekla
  • stacja meteo nekla
| wtorek 27 lipca | 23:50:27

Dziś są imieniny: Lilii, Julii, Natalii

Do rozpoczęcia roku szkolnego pozostało:

  • Wakacje1
  • Wakacje

Artykuły / Tydzień Świadomości Dysleksji za nami!

dodane w czwartek 15 października 2020 r., przez Karolina Wsolak

Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji dobiegł końca. W tym roku świętowaliśmy od 05 do 11 października. Podczas tego tygodnia najmłodsi uczniowie naszej szkoły poznali się z panem od Myszki Miki i przypomnieli sobie niezwykły świat Disneya. Podsumowaniem działań na temat dysleksji, stały się przepiękne prace plastyczne, pt. "Moja ulubiona postać z bajki Disneya". Starsze klasy natomiast sprawdziły się w treningu współpracy międzypółkulowego, koncentracji uwagi, grafomotoryce i kodowaniu.

 

Dziękujemy wszystkim za udział w tegorocznych obchodach, kolejne za rok, a w swoich codziennych zmaganiach z dysleksją pamiętajcie o słowach Richarda Paula Evansa: „Zwykle, zanim życie wręczy nam swoje najwspanialsze prezenty, owija je starannie w największe przeciwności losu”.


Nie sztuka nie mieć trudności, sztuka je pokonać…


Kinga Weis
Karolina Wsolak-Graczyk

Galeria zdjęć: Tydzień Świadomości Dysleksji za nami!

Tydzień Świadomości Dysleksji za nami! - Zdjęcie: 1/4
Tydzień Świadomości Dysleksji za nami! - Zdjęcie: 2/4
Tydzień Świadomości Dysleksji za nami! - Zdjęcie: 3/4
Tydzień Świadomości Dysleksji za nami! - Zdjęcie: 4/4
© Copyright 2021 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.
stopka strony - Szkoła w Nekli