BIP Szkoła Nekla

| wtorek 20 października | 16:36:34

Dziś są imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana

Do zakończenia roku szkolnego pozostało:

Artykuły / Tydzień Świadomości Dysleksji za nami!

dodane w czwartek 15 października 2020 r., przez Karolina Wsolak

Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji dobiegł końca. W tym roku świętowaliśmy od 05 do 11 października. Podczas tego tygodnia najmłodsi uczniowie naszej szkoły poznali się z panem od Myszki Miki i przypomnieli sobie niezwykły świat Disneya. Podsumowaniem działań na temat dysleksji, stały się przepiękne prace plastyczne, pt. "Moja ulubiona postać z bajki Disneya". Starsze klasy natomiast sprawdziły się w treningu współpracy międzypółkulowego, koncentracji uwagi, grafomotoryce i kodowaniu.

Dziękujemy wszystkim za udział w tegorocznych obchodach, kolejne za rok, a w swoich codziennych zmaganiach z dysleksją pamiętajcie o słowach Richarda Paula Evansa: „Zwykle, zanim życie wręczy nam swoje najwspanialsze prezenty, owija je starannie w największe przeciwności losu”.

Nie sztuka nie mieć trudności, sztuka je pokonać…

Kinga Weis
Karolina Wsolak-Graczyk

Galeria zdjęć: Tydzień Świadomości Dysleksji za nami!

foto0.jpg
foto1.jpg
foto2.jpg
foto3.jpg
© Copyright 2020 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.