BIP Szkoła Nekla
facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli Szkolna Stacja Meteorologiczna - Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 3323818 razy.

   
  • Slajd 2
  • Slajd 1
  • pogoda nekla
  • stacja meteo nekla
| wtorek 20 października | 17:07:43

Dziś są imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana

Do zakończenia roku szkolnego pozostało:

  • Roboty ZS Nekla
  • Ucz się 1
  • Uczę się

Artykuły / Dzień Edukacji Narodowej - Dzień Nauczyciela

dodane w środa 14 października 2020 r., przez Tomasz Grzegorski

 Szanowna Dyrekcjo, Drodzy Nauczyciele oraz Pracownicy Szkoły!

 

 Dzień Edukacji Narodowej, to święto szczególne, które przypomina o wielkiej wartości, jaką stanowi edukacja. Nauczyciel - to wyjątkowe posłannictwo, które wspomnianą wartość urzeczywistnia swoją codzienną pracą.

 Z okazji Waszego święta, w imieniu wszystkich Rodziców, składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia sukcesów zawodowych i osobistych, wielu twórczych inicjatyw, niesłabnącej pasji oraz satysfakcji z pełnionej misji i osiąganych wyników. Ufamy głęboko, że dzięki Państwa inspiracji i zaangażowaniu nasze dzieci będą mogły mierzyć się z niełatwymi wyzwaniami współczesnego świata, poznają swoje zainteresowania, staną się świadomymi obywatelami, ale przede wszystkim dobrymi ludźmi. Życzymy, abyście byli dla swoich wychowanków autorytetami w tej niekończącej się podróży zwanej nauczaniem.

 Prezydium Rady Rodziców

Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2020 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.