facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli Szkolna Stacja Meteorologiczna - Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 2820302 razy.

   
  • Slajd 2
  • Slajd 1
  • pogoda nekla
  • stacja meteo nekla
| poniedziałek 1 czerwca | 23:32:26

Dziś są imieniny: Justyna, Anieli, Konrada

Do końca roku szkolnego pozostało:

  • Roboty ZS Nekla
  • Ucz się 1
  • Uczę się

Artykuły / OSTATNIE SPOTKANIE Z FILHARMONIĄ POMYSŁÓW

dodane w niedziela 2 czerwca 2019 r., przez Katarzyna Wojtkowiak
Ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie w miasteczku Symfonia poświęcone było niezwykłemu instrumentowi. Poznaliśmy Manuelę Wiolonczelę, która bardzo lubi się stroić. Często zmienia nakrycia głowy, ale zapomina o swoich strunach i smyczku. "Ulica Manueli Wiolonczeli" to opowieść o dobrych manierach i sztuce bycia damą. Humor i dobry nastrój udzielały się zarówno muzykom, jak i widowni. Dziękujemy i do zobaczenia po wakacjach.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Uczniowie klas I-III

Galeria zdjęć: OSTATNIE SPOTKANIE Z FILHARMONIĄ POMYSŁÓW

IMG_7136.JPG
IMG_7155.JPG
IMG_7152.JPG
IMG_7151.JPG
IMG_7149.JPG
IMG_7144.JPG
IMG_7143.JPG
IMG_7141.JPG
IMG_7138.JPG
IMG_7156.JPG
Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2020 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.