facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 1406390 razy.

   
  • Slajd 2
  • Slajd 1
0°C
| środa 19 czerwca | 05:16:41

Dziś są imieniny: Gerwazego, Protazego

Do końca roku szkolnego pozostało:

  • Roboty ZS Nekla
  • Ucz się 1
  • Uczę się

Artykuły / Konkursy / XVIII Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów gimnazjów

dodane w środa 23 maja 2018 r., przez Anna Frąszczak

Anita Frąckowiak wśród najlepszych matematyków powiatu wrzesińskiego!
 

23 maja 2018r. odbył się w Samorządowej Szkole Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika we Wrześni (Gimnazjum nr 1) XVIII Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów gimnazjów. W konkursie brało udział 29 trzecio i drugoklasistów z dziesięciu szkół: z Kołaczkowa, Miłosławia, Nekli, Nowego Folwarku, Otocznej, Orzechowa, Pyzdr, Zasutowa i dwie szkoły z Wrześni. Naszą placówkę reprezentowała Anita Frąckowiak z klasy IIIA.

Uczestnicy musieli rozwiązać 15 zadań testowych i cztery otwarte, za które można było uzyskać maksymalnie 33 punkty. Zadania nie były łatwe, nikt nie uzyskał maksymalnej liczby, a pierwsze trzy miejsca zajęli trzecioklasiści, czwarte przypadło uczniowi klasy drugiej. Zwycięzcy otrzymali po 27 punktów i wśród nich znalazła się Anita. Ten sam rezultat co nasza gimnazjalistka uzyskał również uczeń z Gimnazjum w Pyzdrach. Drugie miejsce (23 pkt.) przypadło uczniowi z Gimnazjum nr 2 we Wrześni, trzecie (22 pkt.) uczennicy z Gimnazjum nr 1 we Wrześni, a czwarte (21 pkt.) drugoklasiście z Gimnazjum nr 1.

Gratulujemy!

Anna Frąszczak

Galeria zdjęć: XVIII Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów gimnazjów

_Frąckowiak Anita.jpg
Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2019 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.