facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 1318353 razy.

   
  • Slajd 2
  • Slajd 1
0°C
| czwartek 23 maja | 10:45:32

Dziś są imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina

Do końca roku szkolnego pozostało:

  • Roboty ZS Nekla
  • Ucz się 1
  • Uczę się

Artykuły / Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

dodane w wtorek 8 maja 2018 r., przez Izabela Bandosz
Dnia 24 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej w Miłosławiu odbył się Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych. Naszą szkołę w kategorii klas II-IV reprezentowała uczennica klasy IV b Sofia Mokit, a w kategorii klas V-VII uczeń klasy VI a Paweł Wróbel. Sofia zdobyła drugie miejsce,a Paweł został wyróżniony. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2019 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.