| sobota 24 lutego | 00:24:40

• Zima3
  • Zima2
  • Zima

Artykuły / Zaproszenie do udziału w konkursie "Potyczki informatyczne 2018"

dodane w niedziela 4 lutego 2018 r., przez Zofia Konecka

Rusza 5 edycja konkursu "Potyczki Informatyczne" dla uczniów szkół podstawowych z oddziałami gimnazjalnymi w roku szkolnym 2017/2018  z gminy Września, Miłosław, Pyzdry, Nekla i Kołaczkowo. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Politechnicznych.
     Chętni i zdolni informatycznie uczniowie klas VII proszeni są o zadeklarowanie chęci wzięcia udziału w konkursie do dnia 09 lutego 2018 r. u p. Zofii Koneckiej lub u p. Marka Wasiaka.
     Pierwszy etap szkolny zostanie przeprowadzony we wtorek 6.03.2018 r. o godzinie 10:00 w salach informatycznych naszej szkoły. Będzie polegał na samodzielnym rozwiązywaniu zadań konkursowych na platformie e-learningowej (on-line) – testu składającego się z 30 pytań w czasie 45 minut.
     Organizator przewidział cenne nagrody rzeczowe.

Wszelkie konieczne informacje, wskazówki, regulamin i zasady znajdziecie  pod poniższym linkiem:

Serdecznie zapraszamy!

Zofia Konecka, Marek Wasiak