facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 999304 razy.

   
  • Slajd 2
  • Slajd 1
0°C
| wtorek 22 stycznia | 17:39:17

Dziś są imieniny: Anastazego, Wincentego

Do końca roku szkolnego pozostało:

  • Roboty ZS Nekla
  • Ucz się 1
  • Uczę się

Artykuły / Wizyta klasy I b w Przedszkolu Akademia Talentów

dodane w wtorek 9 stycznia 2018 r., przez Katarzyna Wojtkowiak

      Dnia 4 stycznia 2018 roku uczniowie k­­­lasy Ib wybrali się do Przedszkola Akademia Talentów, aby pokazać młodszym kolegom i koleżankom przedstawienie jasełkowe pt. "Do stajenki". Dzieci z radością obejrzały występ, podczas którego mogły poczuć niepowtarzalną atmosferę oraz włączyć się do wspólnego śpiewu kolęd i pastorałek.  Maluchy uważnie śledziły losy biblijnych postaci. Wszystkim podobały się stroje, dekoracja. Występujący wprowadzili widzów w prawdziwie świąteczny nastrój. Na koniec przedszkolaki brawami i okrzykami nagrodzili młodych aktorów.
     Odgrywanie ról, które w większości przypisane są osobom dorosłym oraz klimat i przesłanie opowieści, za każdym razem wywołują wzruszenie wśród widzów i występujących. Bardzo dziękujemy pani dyrektor Angelice Kurzawie za zaproszenie do przedszkola i mamy nadzieję, że niedługo spotkamy się ponownie.

Galeria zdjęć: Wizyta klasy I b w Przedszkolu Akademia Talentów

001.jpg
018.jpg
017.jpg
016.jpg
015.jpg
013.jpg
010.jpg
008.jpg
007.jpg
006.jpg
005.jpg
004.jpg
003.jpg
002.jpg
019.jpg
Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2019 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.