facebook Zespół Szkół w Nekli
   
  • Slajd 2
  • Slajd 1
0°C
| poniedziałek 22 stycznia | 11:05:04

Do końca roku szkolnego pozostało:

  • ZIma4
  • Zima3
  • Zima2
  • Zima

Artykuły / Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa - sprawozdanie klasy II B gimnazjum

dodane w wtorek 19 grudnia 2017 r., przez Małgorzata Strzyżewska

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa - sprawozdanie klasy IIB gimnazjum

 

W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, klasa IIB gimnazjum na godzinie wychowawczej zapoznała się z nowościami w bibliotece szkolnej. Każdy z uczniów wybrał sobie książkę odpowiadającą jego zainteresowaniom. Po kilku tygodniach uczniowie mają zrecenzować swoje książki i zachęcić innych do ich przeczytania.. Wyżej wymienionymi działaniami staramy się zwiększyć zainteresowanie czytelnictwem.

Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2018 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.