facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 535418 razy.

   
  • Slajd 2
  • Slajd 1

Ważne informacje

0°C
| sobota 21 lipca | 05:37:50

Dziś są imieniny: Daniela, Diany, Wawrzynca

Do rozpoczęcia roku szkolnego pozostało:

  • Wakacje1
  • Wakacje

Artykuły / "Każde dziecko to potrafi"

dodane w czwartek 7 grudnia 2017 r., przez Anita Budzyńska
 5 grudnia uczniowie kl. IIIa zrealizowali, w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, projekt pt. „Każde dziecko to potrafi”. Realizacja projektu odbyła się w oparciu o takie pozycje jak: „Pewnego razu w Boże Narodzenie” i „Opowiadania pod choinkę”. Inspiracje na ozdoby zaczerpnęli z książki „Każde dziecko to potrafi- robótki na adwent i Boże Narodzenie”
Cele projektu:
  • motywowanie do sięgania po książki
  • poznawanie utworów literatury dziecięcej,
  • pobudzanie wyobraźni
  • wzbogacanie słownictwa i umiejętności językowych.
  • zachęcanie do szukania inspiracji w książkach;
  • rozwijanie umiejętności plastycznych
 W czasie zajęć uczniowie poznali opowiadania związane z tematyką bożonarodzeniową, omówili przeczytane teksty, śpiewali kolędy. Efektem działań było wykonanie ozdób świątecznych, które uczniowie zawiesili na szkolnej choince.
 
Anita Budzyńska
Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2018 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.