facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 774559 razy.

   
 • Slajd 2
 • Slajd 1

Ważne informacje

0°C
| piątek 19 października | 21:38:11

Dziś są imieniny: Ziemowita, Jana, Pawla

Do końca roku szkolnego pozostało:

 • Roboty ZS Nekla
 • Ucz się 1
 • Uczę się

Artykuły / "Każde dziecko to potrafi"

dodane w czwartek 7 grudnia 2017 r., przez Anita Budzyńska
 5 grudnia uczniowie kl. IIIa zrealizowali, w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, projekt pt. „Każde dziecko to potrafi”. Realizacja projektu odbyła się w oparciu o takie pozycje jak: „Pewnego razu w Boże Narodzenie” i „Opowiadania pod choinkę”. Inspiracje na ozdoby zaczerpnęli z książki „Każde dziecko to potrafi- robótki na adwent i Boże Narodzenie”
Cele projektu:
 • motywowanie do sięgania po książki
 • poznawanie utworów literatury dziecięcej,
 • pobudzanie wyobraźni
 • wzbogacanie słownictwa i umiejętności językowych.
 • zachęcanie do szukania inspiracji w książkach;
 • rozwijanie umiejętności plastycznych
 W czasie zajęć uczniowie poznali opowiadania związane z tematyką bożonarodzeniową, omówili przeczytane teksty, śpiewali kolędy. Efektem działań było wykonanie ozdób świątecznych, które uczniowie zawiesili na szkolnej choince.
 
Anita Budzyńska
Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2018 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.