| sobota 27 kwietnia | 07:56:30

Dziś są imieniny: Zyty, Teofila, Felicji

Artykuły / Informacja

dodane w poniedziałek 18 marca 2024 r., przez Marek Wasiak

W związku z planowanym na dzień 20.03.2023r. Protestem Rolników informujemy, że autobus szkolny będzie kursował według obowiązującego harmonogramu, jednak ze względu na utrudnienia drogowe mogą wystąpić opóźnienia w poszczególnych punktach trasy.

Zajęcia dydaktyczne będą odbywać się w tym dniu również według obowiązującego planu zajęć.

Poniżej zamieszczamy informację o utrudnieniach drogowych:

- w Pyzdrach Droga Wojewódzka numer 442 przed mostem nad Wartą,

- na Drodze Krajowej numer 15 odcinek od Obłaczkowa do Wrześni następnie przez ul. Objazdową i Sikorskiego do ronda na obwodnicę, droga K-15 do Sokołowa i z powrotem,

- ⁠na Drodze Krajowej numer 92 od sygnalizacji świetlnej w Nekli do Podstolic i z powrotem.

Utrudnienia w ruchu w związku z planowanymi przez środowisko rolnicze zgromadzeniami wystąpią w godzinach od 6:00-19:00.

W zależności od stopnia utrudnień może nastąpić sytuacja, w  której autobus nie dojedzie w ogóle.