| poniedziałek 29 kwietnia | 13:21:45

Artykuły / Costa Brava-dzień piąty

dodane w środa 10 maja 2023 r., przez Marek Wasiak

Costa Brava-dzień piąty

Nie możemy uwierzyć, ze te wspaniałe chwile tak szybko minęły. Dziś wracamy do domu. Już wylądowaliśmy w Berlinie i obecnie jedziemy autokarem do Polski. To była niesamowita przygoda w naszym życiu, dowiedzieliśmy się nawet kilku nowych rzeczy o sobie. Wiecie, ze na Costa Brava nie spadła ani kropla deszczu przez 8 miesięcy? Wczoraj wieczorem padało, Costa Brava była smutna ze już wyjeżdżamy. Na koniec kilka podsłuchanych, często zabawnych zdań: 1.”Zyskałem nową ksywkę. Od dziś mówcie do mnie Rekin”-Tymon,6b 2. Nie miałem pojęcia, że umiem wstać, spakować się w 4 minuty.- Wojtek,7a 3. „Poznałam mnóstwo fantastycznych ludzi z którymi w szkole pewnie nigdy bym nie porozmawiała”-Iga,8e 4. Pierwszy raz leciałam samolotem „było superaśnie”. 5. „Nie wiedziałem, że tak dobrze umiem porozumieć się po angielsku”. 6. Nie sądziliśmy, że tyle potrafimy zjeść-nasi opiekunowie:) 7. Już nigdy nie zapomnę nastawić budzika. 8. „Nauczyciele na wycieczkach to inna bajka.”9. Dzień przed wyjazdem:”super, że nie muszę się martwić tym, że spędzę jutro 20 godzin w autokarze”-kierowniczka imprezy Pani Iza Bandosz 10. „Nie to, że mi się nie chce wracać do szkoły. Mi się po prostu nie chce wracać do Polski.”-Wojtek,7a 11.”Moja mama jest zła, ze nie dzwonię. A po co mam dzwonić skoro tak świetnie tu się bawię.”-Wojtek,8b12. „To jest moja 18 puszka coli na tej wycieczce”.-Adam,7a 13.Z pobytu w Barcelonie najbardziej zapamiętałam wizytę na stadionie Spotify Camp Nou, gdzie chłonęłam piłkarską magię i dowiedziałam się o historii klubu- Magda, opiekun 14. Wycieczka w Barcelonie była super porozmawiałam, dobrze spędziłam czas z osobami z którymi nie sądziłam że w ogóle wymienię chociaż jedno słowo, pozwiedzałam dużo ciekawych i pięknych miejsc, spędzilam wspaniałe czas ze swoimi znajomymi.Było po prostu cudownie.-Amelia,6a 15. Nowy szalik, Barcelona to piękne miasto,rejs był super ,basen fajny,jedzenie było świetne i dyskoteki też mega spoko-Tymon,6b 16. Wszystko super,ale za krótko-Leopold,7a 17. wycieczka do Hiszpanii była mega (ale pamiętajcie jedno Hala Madrid y nada mas????????)-Luiza,7a 18. To ostatnia wycieczka na którą pojechałam w tej szkole a była najlepsza. Bardzo cieszę się że ona się odbyła,bo polubiłam osoby których  w szkole unikałam. Myślę że będę zawsze miło ją wspominać. Bardzo dziękuję każdemu który na niej był.-Asia,8A 19. Wycieczka bardzo mi się podobała ponieważ mogłam zwiedzić dużo nowych miejsc i  spędzić czas z super ludźmi, mega giga super slay.-Iga,8e 20. W Barcelonie spędziłam bardzo fajnie czas, te 5 dni minęło bardzo szybko. Fajnie było wyjechać tak ze znajomymi.Świetnie było nad morzem i na basenie, super się bawiłam. Najlepsza szkolna wycieczka-Magda,8A 21. Wycieczka do Barcelony bardzo mi się podobała, ponieważ poznałam nowych ludzi, osoby, z którymi w szkole bym nie zaczęła rozmowiać. Tossa de mar i jej urocze uliczki urzekły moje serce, ale moim najważniejszym powodem jest fakt, ze jestem w 8 klasie i mogłam spędzić ten tydzień z moja paczka znajomych. Bardzo dziękujemy wszystkim opiekunom i organizatorom.- Maria,8e 22. „To historyczny moment dla Zespołu Szkół w Nekli”- pierwsza mega udana wycieczka samolotem- opiekunowie.
Trzeba zaznaczyć ze taka „superaśna„ wycieczka nie odbyłaby się bez „superaśnych”opiekunów.Dziękujemy naszym opiekunom Pani Izabeli Bandosz, Pani Oldze Babraj, Pani Julii Głowacz, Pani Magdalenie Najtkowskiej oraz Panu Maciejowi Woźniakowi  za cierpliwość,wyrozumiałość i że dali nam szansę przeżyć tak niesamowitą przygodę. Jeśli będziecie mieli okazję wziąć udział w podobnej wycieczce nawet się nie zastanawiajcie. Te wspomnienia pozostaną z nami do końca życia.Dziękujemy

Galeria zdjęć: Costa Brava-dzień piąty

Costa Brava-dzień piąty - Zdjęcie: 1/16