Nasza strona została odwiedzona 2220235 razy.

| niedziela 19 stycznia | 02:19:33

Dziś są imieniny: Henryka, Mariusza, Marty

• Wośp_2020

Artykuły / Spotkanie z weterynarzem

dodane w wtorek 10 grudnia 2019 r., przez Marek Wasiak

Spotkanie z weterynarzem

Dnia 22.11.2019r. mieliśmy niecodziennego gościa. Odwiedził nas bowiem pan Gorzelańczyk, który na co dzień zajmuje się leczeniem i pielęgnacją zwierząt. Podczas rozmowy z panem dowiedzieliśmy się jakie zwierzęta leczy, na co najczęściej chorują, jak zachowują się podczas wizyty w lecznicy, a także jakie są niebezpieczeństwa i zagrożenia związane z pracą weterynarza. Mieliśmy więc niepowtarzalną okazję poszerzyć  wiedzę na temat naszych podopiecznych. Ponadto tego dnia zawitał do nas czworonożny przyjaciel – kot przyniesiony przez panią Anię. Pan Gorzelańczyk przekazał nam niezbędne informacje związane z prawidłową pielęgnacją kota.
Dzięki tej wizycie nasza wiedza w zakresie opieki nad zwierzętami znacznie się wzbogaciła.

Uczniowie klasy II b

Galeria zdjęć: Spotkanie z weterynarzem

Spotkanie w weterynarzem1.jpg
Spotkanie z weterynarzem2.jpg
Spotkanie z weterynarzem3.jpg
Spotkanie z weterynarzem4.jpg
Spotkanie z weterynarzem5.jpg
Spotkanie z weterynarzem6.jpg
© Copyright 2020 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.