facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli Szkolna Stacja Meteorologiczna - Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 2343992 razy.

   
  • Slajd 2
  • Slajd 1
  • pogoda nekla
  • stacja meteo nekla
| wtorek 25 lutego | 12:45:12

Dziś są imieniny: Wiktora, Cezarego

Do końca roku szkolnego pozostało:

  • DBI 2020

Artykuły / Informacja dotycząca pracy szkoły podczas strajku i egzaminów

dodane w czwartek 4 kwietnia 2019 r., przez Marek WasiakInformacja dotycząca pracy szkoły podczas strajku i egzaminów

Szanowni Rodzice, w związku z brakiem porozumienia z rządem, nauczycielskie związki zawodowe ogłosiły od 8 kwietnia 2019r. legalny, bezterminowy strajk pracowników oświaty. Odbędzie się on również w Zespole Szkół w Nekli (Przedszkole „Miś Uszatek” oraz Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej). W związku z tym, od poniedziałku (8.04.)w obu placówkach zawieszam do odwołania zajęcia dydaktyczno – wychowawcze. Ponieważ zobligowany jestem w tym czasie (także podczas egzaminów gimnazjalnych i ósmoklasistów) zapewnić zajęcia opiekuńcze (świetlicowe) dzieciom i uczniom, którzy przyjdą do szkoły, proszę o rozważenie przez Państwa możliwości pozostawienia ich w domu. W tym czasie w obu placówkach pracę świadczyć będzie sześcioro nauczycieli. W związku z powyższym informuję że zagrożone jest przeprowadzenie obu egzaminów. Proszę śledzić informacje medialne, stronę szkoły oraz wiadomości przekazywane przez e-dziennik.

                                                                                                                             Robert Andrzejczak
                                                                                                                             Dyrektor szkoły
Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2020 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.