| czwartek 23 maja | 10:54:55

Dziś są imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina

Artykuły / Informacja dotycząca pracy szkoły podczas strajku i egzaminów

dodane w czwartek 4 kwietnia 2019 r., przez Marek Wasiak

Informacja dotycząca pracy szkoły podczas strajku i egzaminów

Szanowni Rodzice, w związku z brakiem porozumienia z rządem, nauczycielskie związki zawodowe ogłosiły od 8 kwietnia 2019r. legalny, bezterminowy strajk pracowników oświaty. Odbędzie się on również w Zespole Szkół w Nekli (Przedszkole „Miś Uszatek” oraz Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej). W związku z tym, od poniedziałku (8.04.)w obu placówkach zawieszam do odwołania zajęcia dydaktyczno – wychowawcze. Ponieważ zobligowany jestem w tym czasie (także podczas egzaminów gimnazjalnych i ósmoklasistów) zapewnić zajęcia opiekuńcze (świetlicowe) dzieciom i uczniom, którzy przyjdą do szkoły, proszę o rozważenie przez Państwa możliwości pozostawienia ich w domu. W tym czasie w obu placówkach pracę świadczyć będzie sześcioro nauczycieli. W związku z powyższym informuję że zagrożone jest przeprowadzenie obu egzaminów. Proszę śledzić informacje medialne, stronę szkoły oraz wiadomości przekazywane przez e-dziennik.

Robert Andrzejczak
© Copyright 2019 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.