BIP Szkoła Nekla

| niedziela 27 września | 02:01:46

Dziś są imieniny: Wincentego, Mirabeli, Justyny

Do zakończenia roku szkolnego pozostało:

Wykaz podręczników na rok szkolny

na rok  szkolny 2020/2021

Informujemy, że w roku szkolnym 2020/2021 podobnie jak w latach ubiegłych uczniowie we wrześniu otrzymają podręczniki z dotacji celowej (dotyczy to wszystkich klas). Religię   natomiast muszą zakupić we własnym zakresie. Język niemiecki w klasach IV  także należy kupić we własnym zakresie, gdyż dotacja celowa nie obejmuje dodatkowego języka. Podręcznik ten jest na trzy lata .

Kl. I  -  Ks. dr Marcin Wojtasik, ks. dr Paweł Płaczek – „Pan Bóg naszym Ojcem” – 2 części. Wyd. Księgarnia Świętego Wojciecha (2020r.)

Kl. II -  Władysław Kubik – „Kochamy Pana Jezusa” – Katechizm + zeszyt ucznia. Wyd. WAM Kraków

Kl. III  - Władysław Kubik – „Przyjmujemy Pana Jezusa” – Katechizm + zeszyt ucznia. Wyd. WAM Kraków

Kl. IV - Zbigniew Marek – „Zaproszeni przez Boga” – Katechizm. Wyd. WAM Kraków

Język niemiecki - Marta Kozubska, Ewa Krawczyk, Lucyna Zastąpiło - "ich und du neu 4" podręcznik + ćwiczenia (wersja rozszerzona). Wyd. PWN

Kl. V - Ks. dr Marcin Wojtasik, s. Beata Zawiślak – „Bóg szuka człowieka” ( 2 części ). Wyd. Księgarnia Świętego Wojciecha (2020r.)

Kl. VI - Zbigniew Marek, Anna Walulik  – „Przemienieni przez Boga” – Katechizm. Wyd. WAM Kraków

Kl. VII – Zbigniew Marek – „Szukam Was” – Katechizm. Wyd. WAM

Kl. VIII – Zbigniew Marek – Jestem z Wami” – Katechizm. Wyd. WAM

© Copyright 2020 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.