BIP Szkoła Nekla

Zespół Szkół w Nekli
| wtorek 27 lipca | 23:11:21

Dziś są imieniny: Lilii, Julii, Natalii

Do rozpoczęcia roku szkolnego pozostało:

• Wakacje1
  • Wakacje

Wykaz podręczników na rok szkolny

na rok  szkolny 2021/2022

Informujemy, że w roku szkolnym 2021/2022  podobnie jak w latach ubiegłych uczniowie we wrześniu otrzymają podręczniki z dotacji celowej (dotyczy to wszystkich klas). Religię  natomiast muszą zakupić we własnym zakresie. Język niemiecki w klasach IV  także należy kupić we własnym zakresie, gdyż dotacja celowa nie obejmuje dodatkowego języka. Podręcznik ten jest na trzy lata .

Kl. I  -  Ks. dr Marcin Wojtasik, ks. dr Paweł Płaczek – „Pan Bóg naszym Ojcem” – 2 części. Wyd. Księgarnia Świętego Wojciecha (2020r.)

Kl. II -  Ks. dr Paweł Płaczek – „Chcemy poznać Pana Jezusa” – 2 części.

Wyd. Księgarnia Świętego Wojciecha (2021r.)

Kl. III  - Władysław Kubik – „Przyjmujemy Pana Jezusa” – Katechizm + zeszyt ucznia. Wyd. WAM Kraków

Kl. IV - Zbigniew Marek – „Zaproszeni przez Boga” – Katechizm. Wyd. WAM Kraków

Język niemiecki - Marta Kozubska, Ewa Krawczyk, Lucyna Zastąpiło - "ich und du neu 4" podręcznik + ćwiczenia (wersja rozszerzona). Wyd. PWN

Kl. V - Ks. dr Marcin Wojtasik, s. Beata Zawiślak – „Bóg szuka człowieka” ( 2 części ).

Wyd. Księgarnia Świętego Wojciecha (2020r.)

Kl. VI - Red. ks. dr Marcin Wojtasik, s. Beata Zawiślak – „Jezus nas zbawia” – (2 części) Wyd. Księgarnia Świętego Wojciecha (2021r.)

Kl. VII – ks. Władysław Kubik – „Szukam Was” – Katechizm. Wyd. WAM

Kl. VIII – ks. Władysław Kubik – "Jestem z Wami” – Katechizm. Wyd. WAM

© Copyright 2021 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.
stopka strony - Szkoła w Nekli