| sobota 20 kwietnia | 11:06:05
| sobota 20 kwietnia | 11:06:05

Dziś są imieniny: Czeslawa, Agnieszki, Mariana

Stadion im. Polskich Olimpijczyków w Nekli

W związku z oddaniem do użytku w Zespole Szkół w Nekli boiska z nawierzchnią sztuczną istnieje możliwość bezpłatnego korzystania z niego przez grupy zorganizowane.Wiąże się to jednak z wcześniejszą rezerwacją boiska. Zajęcia takie mogą odbywać po zajęciach szkolnych od godziny 17.00 oraz oczywiście w soboty i niedziele. Zapisu oraz wszystkich informacji dodatkowych można dokonać u pana Mateusza Jackowskiego osobiście lub pod numerem telefonu 509150697.

Regulamin korzystania z obiektu lekkoatletycznego i boiska ze sztuczną nawierzchnią przy Zespole Szkół w Nekli

1. Regulamin określa zasady korzystania z kompleksu sportowego.

2. Administratorem obiektu lekkoatletycznego i boiska ze sztuczną nawierzchnią jest Zespół Szkół w Nekli.

3. Teren obiektu jest całodobowo monitorowany. W skład obiektu sportowego wchodzą: bieżnia tartanowa 200m, zeskok do skoku  wzwyż, skocznia do skoku w dal, rzutnia do piłeczki palantowej oraz boisko ze sztuczną nawierzchnią.

1. Korzystający z obiektu są zobowiązani do przestrzegania niniejszego regulaminu oraz stosowania się do uwag instruktora sportu.

2. Korzystanie z obiektu jest bezpłatne.

3. Obiekt jest czynny codziennie od 8.00 do 22.00 lub do zapadnięcia zmroku (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.45 zajęcia lekcyjne Zespołu Szkół w Nekli).

4.  Osoby przebywające na terenie obiektu sportowego zobowiązane są do przestrzegania ciszy nocnej obowiązującej od godz. 22:00 do godz. 6:00.

5. Dopuszcza się możliwość rezerwacji korzystania z boiska u opiekuna obiektu pana Mateusz Jackowskiego

6. Pierwszeństwo w rezerwacji mają zorganizowane grupy dzieci i młodzieży szkolnej oraz grupy szkoleniowe. Minimalna ilość osób grupy zorganizowanej – 10.

7. Warunkiem korzystania z boiska jest posiadanie odpowiedniego stroju i obuwia sportowego (płaskie, turfy, krótkie plastikowe korki). Dopuszczalne buty typu „kolce” podczas korzystania z bieżni.

8. W celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkownikom i korzystania z boisk zgodnie z ich przeznaczeniem zabrania się:

1. używania butów piłkarskich na długich i metalowych korkach;

2. wprowadzania i użytkowania sprzętu innego niż zgodnego z przeznaczeniem boiska, na przykład: motocykl, rower, motorower, deskorolka, rolki, itp.;

3. niszczenia urządzeń sportowych i płyty boiska,

4. wchodzenia na ogrodzenie i urządzenia sportowe;

5. palenia tytoniu i spożywania alkoholu;

6. zaśmiecania;

7. przeszkadzania w zajęciach lub grze innym uczestnikom;

8. zakłócanie porządku i używania słów wulgarnych;

9. wprowadzania zwierząt;

10. przebywania i korzystania z obiektów poza godzinami otwarcia.

12. W przypadku nieprzestrzegania niniejszego regulaminu opiekun może prosić o opuszczenie obiektu, lub w dalszej kolejności poprosić odpowiednie władze o interwencję.

13. Za zniszczenia powstałe w czasie korzystania z boisk odpowiedzialność materialną ponoszą osoby korzystające.
14.Wyposażenie i sprzęt sportowy znajdujący się na obiekcie należy użytkować zgodnie z przeznaczeniem.
15. W sytuacji niekorzystnych warunków atmosferycznych o korzystaniu z boiska decyduje Administrator.

16. Dopuszcza się możliwość rezerwacji korzystania z boiska u opiekuna obiektu, który ustala harmonogram imprez oraz rozkład treningów i rozgrywek przeprowadzonych na terenie obiektów sportowych.
17. Uwagi dotyczące funkcjonowania obiektów sportowych można zgłaszać do Administratora.

Grafik korzystania z boiska przy Szkole Podstawowej w Nekli dla grup zorganizowanych

17.00-18.00

(5-8lat)