| wtorek 19 marca | 05:04:24
| wtorek 19 marca | 05:04:24

Dziś są imieniny: Józefa, Bogdana

Piosenki 50 mil- ZS Nekla

Zespół wokalny z naszej szkoły zdobył w ubiegłym roku szkolnym I miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Turystycznej i Żeglarskiej „50 MIL”. Nagrodą główną było nagranie w profesjonalnym studio piosenek konkursowych: „Bez słów” oraz „Przechyły”.
 Skład zespołu:  Agata Balcerzak, Karolina Adamska, Klaudia Durczak, Kamila Kubiak, Monika Kramska, Alicja Tomaszewska, Alicja Babraj, Malwina Mikucka, Agnieszka Wiśniewska, Amelia Łakoma, Wojciech Głodek, Kacper Czyżewski, Emila Kubisiak,  Michał Puciński, Olga Cierech.

Chodzą ulicami ludzie                                                  Przechyły