język_Migowy Szkoła Nekla BIP Szkoła Nekla
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli Szkolna Stacja Meteorologiczna - Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 5679831 razy.

Zespół Szkół w Nekli    
  • Slajd 2
  • Slajd 1
Zespół Szkół w Nekli    
| poniedziałek 16 maja | 16:43:04
  • pogoda nekla
  • stacja meteo nekla
| poniedziałek 16 maja | 16:43:04

Dziś są imieniny: Andrzeja, Jedrzeja, Szymona

Do zakończenia roku szkolnego pozostało:

  • laboratoria przyszłości
  • Gsuite
  • Roboty ZS Nekla
  • Uczę się

Ważne informacje

Artykuły / Prezydium Rady Rodziców / Dzień Edukacji Narodowej (Dzień Nauczyciela)

dodane w czwartek 14 października 2021 r., przez Tomasz Grzegorski

 Szanowna Dyrekcjo, Drodzy Nauczyciele oraz Pracownicy Szkoły!

 

 Dzień Edukacji Narodowej, to święto szczególne, które przypomina o wielkiej wartości, jaką stanowi edukacja. Nauczyciel - to wyjątkowe posłannictwo, które wspomnianą wartość urzeczywistnia swoją codzienną pracą.

 Z okazji Waszego święta, w imieniu wszystkich Rodziców, składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia sukcesów zawodowych i osobistych, wielu twórczych inicjatyw, niesłabnącej pasji oraz satysfakcji z pełnionej misji i osiąganych wyników. Ufamy głęboko, że dzięki Państwa inspiracji i zaangażowaniu nasze dzieci będą mogły mierzyć się z niełatwymi wyzwaniami współczesnego świata, poznają swoje zainteresowania, staną się świadomymi obywatelami, ale przede wszystkim dobrymi ludźmi. Życzymy, abyście byli dla swoich wychowanków autorytetami w tej niekończącej się podróży zwanej nauczaniem.

 Prezydium Rady Rodziców

© Copyright 2022 Zespół Szkół w Nekli
stopka strony - Szkoła w Nekli