BIP Szkoła Nekla
facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli Szkolna Stacja Meteorologiczna - Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 3259074 razy.

   
  • Slajd 2
  • Slajd 1
  • pogoda nekla
  • stacja meteo nekla
| niedziela 27 września | 02:37:32

Dziś są imieniny: Wincentego, Mirabeli, Justyny

Do zakończenia roku szkolnego pozostało:

  • Roboty ZS Nekla
  • Ucz się 1
  • Uczę się

Artykuły / Prezydium Rady Rodziców / Wyniki plastycznego wyzwania

dodane w poniedziałek 8 czerwca 2020 r., przez Tomasz Grzegorski

Szkoła to miejsce niezwykle ważne dla każdego dziecka. Jednak my Rodzice często zapominamy, że to nie „system” decyduje o tym jak nasze dziecko będzie się w niej czuło, ważna jest atmosfera i warunki do nauki, pracy ale także do odpoczynku dzieci w czasie międzylekcyjnych przerw.
Niestety okazało się, że miejsce , w którym młodzież z starszych klas spędza przerwy nie jest zbyt dobrze zorganizowana i nie zachęca do dobrego odpoczynku i chwili wytchnienia między lekcjami. Aby uczynić to miejsce ciekawymi atrakcyjnym potrzeba wiele pracy, środków i czasu ; potrzeba też było pomysłu i tutaj o pomoc poprosiliśmy zainteresowanych tym miejscem - uczniów klas 6 i 7. Zaproponowaliśmy uczniom udział w konkursie plastycznym polegającym na zaprojektowaniu placu, na którym spędzają szkolne przerwy. Do końca maja młodzież mogła przedstawić swoje pomysły; dziękujemy za zaangażowanie i chęć zmienienia tego placu w „Wasze” miejsce. Pragniemy wyróżnić 2 uczennice, które utrzymują nagrody pieniężne w wysokości 100 złotych za wykonane projekty są to :

Aleksandra Sajdak z klasy 6 a

oraz Karolina

Kurowska z klasy 6b. Gratulujemy

Wiemy , że zorganizowanie tego miejsca zajmie trochę czasu dlatego po realizacji pierwszych zmian na placu postanowiliśmy kontynuować konkurs na projekt „Waszego” miejsca . Szczegóły już w nowym roku szkolnym, liczymy na waszą aktywność, jednocześnie chcielibyśmy podziękować nauczycielom plastyki za zrealizowanie tego plastycznego przedsięwzięcia.

Pozdrawiam Izabela Wesołek
przedstawiciel Rady Rodziców

Galeria zdjęć: Wyniki plastycznego wyzwania

IMG_0177_1_.jpg
IMG_0175_1_.jpg
Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2020 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.