| czwartek 28 marca | 18:43:19

Dziś są imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana

Artykuły / Pedagog / Pomoc psychologiczno - pedagogiczna;

dodane w poniedziałek 19 września 2022 r., przez Kinga Weis

W Zespole Szkół w Nekli został powołany Zespół ds. pomocy psychologiczno – pedagogicznej planujący i koordynujący udzielanie pomocy PP, w którego skład wchodzą:

• Kinga Weis – koordynator Zespołu, psychopedagog szkolny, terapeuta pedagogiczny (gabinet „Szkolne Zacisze”);
  • Aneta Bajołek – pedagog szkolny, doradca zawodowy (gabinet 64);
  • Karolina Wsolak – Graczyk – pedagog specjalny, terapeuta pedagogiczny (gabinet 107);
  • Katarzyna Kaźmierczak - pedagog specjalny, nauczyciel wspomagający (gabinet 107);.

W szkole udziela się pomocy psychologiczno-pedagogicznej i organizuje się ją dla uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli zgodnie z zasadami określonymi w:

• Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 sierpnia 2017 r. w sprawie zasad organizacji i udzielania pomocy psychologicznopedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach.

• Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 22 lipca 2022 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych szkołach i placówkach.

Załączniki:

1. Procedury organizowania pomocy PP w ZS w Nekli;