| czwartek 28 marca | 17:16:57

Dziś są imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana

Artykuły / Pedagog / Profilaktyka;

dodane w poniedziałek 20 grudnia 2021 r., przez Kinga Weis

Szkolna inicjatywa profilaktyczna „Nawigacja w każdą pogodę”.

Uczniowie trzech starszych klas Zespołu Szkół w Nekli wezmą udział w szkolnej inicjatywie profilaktycznej „Nawigacja w każdą pogodę” – projekt Instytutu Profilaktyki Zintegrowanej realizowany w ramach programu Ministra Edukacji narodowej i Nauki „Społeczna odpowiedzialność nauki”.

W ramach działań wstępnych zostanie przeprowadzona diagnoza sytuacji wychowawczo – profilaktycznej wśród uczniów, rodziców i nauczycieli.

Głównym celem projektu są działania edukacyjne i profilaktyczne wspierające kondycję psychiczną młodzieży.

„Nawigacja w każdą pogodę” to pomoc w budowaniu pozytywnego klimatu szkoły w triadzie nauczyciel – uczeń – rodzic oraz wsparcie w realizacji zadań wynikających z podstawowych kierunków polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2021/2022.

Z góry dziękujemy za współpracą i zaangażowanie.

Realizatorki projektu: A. Kotowicz, U. Zielińska, A. Augustyniak- Kotowicz, K. Weis;