| wtorek 23 kwietnia | 08:13:43

Artykuły / Nauczanie zdalne / Międzynarodowy Dzień Rodzin;

dodane w piątek 14 maja 2021 r., przez Kinga Weis

Droga Społeczności Szkolna,

jutro, tj. 15.05.2021r.,  obchodzimy Międzynarodowy Dzień Rodzin. Święto to, ustanowione zostało przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w dniu 20 września 1993r. Celem obchodów tego święta jest pogłębienie świadomości społeczeństwa na temat problemów rodziny i wywołanie refleksji na temat WARTOŚCI, jaką stanowi RODZINA w naszym życiu. To dzień, w którym warto z pełną świadomością i zaangażowaniem spędzić czas z najbliższymi, aby wyrazić wdzięczność i szacunek do osób, które w naszym życiu pełnią tak istotną rolę.

Akcja „Dwie godziny dla rodziny”

Fundacja Humanites zaprasza wszystkie firmy, szkoły, samorządy, instytucje publiczne i prywatne, a za ich pośrednictwem wszystkie Rodziny w Polsce do udziału w X Edycji Kampanii Społecznej „DWIE GODZINY DLA RODZINY”. W tym roku mottem przewodnim jest „POKOLENIOWO NA SPORTOWO”.

Szczegóły akcji: https://2godzinydlarodziny.pl/warunki-udzialu/

My, ze swojej strony, zachęcamy wszystkich pracodawców i pracowników do udziału oraz do promowania tej kampanii społecznej. Warto wykorzystać ten darowany czas na budowanie więzi i relacji rodzinnych.

Pamiętajmy: szczęśliwy i spełniony rodzic- to pracownik bez obciążeń i poczucia winy…

Z wyrazami szacunku,

Kinga Weis