| piątek 19 kwietnia | 01:19:01
| piątek 19 kwietnia | 01:19:01

Dziś są imieniny: Czeslawa, Agnieszki, Mariana

Artykuły / "Młodzi programiści" / Rusza 4 edycja Konkursu Szkoła Małego Inżyniera

dodane w środa 27 listopada 2019 r., przez Zofia Konecka
Już w najbliższy poniedziałek (25 listopada 2019 r.) rusza głosowanie w 4. edycji Szkoła Małego Inżyniera. W tym roku do konkursu "Naucz się z nami budować roboty" przystąpiła również nasza Szkoła.
      Nagrodami w konkursie są:
- Jednodniowy Festiwal Technologiczny składający się z pokazu przeznaczonego dla wszystkich uczniów szkoły oraz warsztaty z robotyki, warsztaty z programowania i wystawy w świecie nowych technologii składającej się z edukacyjnych stanowisk samoobsługowych;
- 4 zestawy klocków LEGO Mindstorms EV3 o wartości 6000 zł;
- Jednodniowe, certyfikowane szkolenie z prowadzenia zajęć z wykorzystaniem klocków LEGO Mindstorms EV3 dla dwóch nauczycieli zatrudnionych w szkole.
    Aby zagłosować, należy:
- otworzyć stronę Kliknij TUTAJ;
- podać swój numer telefonu, na który zostanie wysłany SMS z kodem;
- wpisać otrzymany kod i potwierdzić głosowanie.
Głosowanie jest bezpłatne. Jeden numer może oddać tylko jeden głos dziennie. Dlatego każdy głos jest dla nas bardzo ważny.
Z biorących udział w konkursie szkół tylko 10 z największą liczbą oddanych głosów otrzyma nagrody.
Głosować można codziennie do 6 grudnia 2019 r.