Nasza strona została odwiedzona 17632133 razy.

Dziś są imieniny: Aliny, Benona, Anety
Z dumą informujemy, że uczennica klasy 8b – Martyna Kondraciuk oraz uczennica klasy 7a – Gabriela Wrzesińska wzięły udział w uroczystości wręczenia zaświadczeń Finalistom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Wydarzenie odbyło się w Sali Sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu.
Obie uczennice uzyskały zaszczytny tytuł Finalistki Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego. To niezwykłe osiągnięcie, które potwierdza wiedzę, pasję oraz ciężką pracę Martyny i Gabrieli! Gratulujemy ogromnego sukcesu i życzymy kolejnych!
D. Maciejewska