Nasza strona została odwiedzona 17632237 razy.

Dziś są imieniny: Aliny, Benona, Anety
5 i 7 maja 2026 roku w naszej szkole odbyły się kolejno Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju i Trójboju Lekkoatletycznym. Wszystkie nasze 4 drużyny zaprezentowały się bardzo dobrze.
I miejsce w czwórboju zdobyli chłopcy awansując do etapu rejonowego. Dziewczynkom niewiele zabrakło do zwycięstwa i ostatecznie uplasowały się na II miejscu.
W trójboju natomiast nasze dziewczynki były bezkonkurencyjne i zdobyły złote medale. Tak jak ich starsi koledzy będą reprezentować nasz powiat w etapie rejonowym. Chłopcy w trójboju wypadli trochę słabiej i zajęli IV miejsce.
Dodatkowo Anna Świdurska została najlepszą zawodniczką Trójboju, a Aleksandra Czerniak najlepszą zawodniczką Czwórboju Lekkoatletycznego.
Gratulujemy wszystkim reprezentantom uzyskanych wyników i życzymy dalszych sukcesów sportowych!
Składy reprezentacji:
Czwórbój LA – dziewczęta
Aleksandra Czerniak (5a), Lena Kapczyńska (5a), Amelia Wiza (6a), Kalina Leśnik (6a), Hanna Kuszewska (6a), Łucja Smolińska (6a)
Czwórbój LA – chłopcy
Szymon Rogalski (6a), Igor Rodowski (6a), Natan Kosecki (6a), Adam Gorzelańczyk (6a), Borys Wyderkiewicz (5a), Kacper Ciszek (5a)
Trójbój LA – dziewczęta
Anna Świdurska (4a), Sara Przybylska (4a), Pola Palacz (4a), Jagoda Głowińska (4a), Nadia Przybył (4a), Maria Pokładecka (4a)
Trójbój LA – chłopcy
Szymon Kapciński (4a), Ksawery Młodzikowski (4a), Michał Ciszek (4a), Piotr Michalak (4a), Jakub Kordus (4a)