język_Migowy Szkoła Nekla BIP Szkoła Nekla

Dziś są imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi

• laboratoria przyszłości
  • Gsuite

Artykuły / "Spotkanie przy dźwiękach flażoletu"

dodane w poniedziałek 1 lipca 2024 r., przez Marek Wasiak
20 czerwca, w Bibliotece Publicznej w Nekli miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Dzieci ze szkolnego zespołu flażoletowego, pod przewodnictwem Magdy Mitkowskiej zabrały słuchaczy w świat muzyki dawnej i współczesnej. Zabrzmiały melodie bretońskie, norweskie, francuskie, angielskie, ale też utwory z naszego, polskiego podwórka. Dziękujemy wszystkim za przybycie na to muzyczne spotkanie, rodzicom i przyjaciołom przedsięwzięcia, wspierającym i kibicującym instrumentalistom. Wielkie podziękowania dla dyrektorki biblioteki, Pani Magdaleny Bielak, która z entuzjazmem otwarła dla nas podwoje biblioteki. Drogie Dzieci, Droga Młodzieży BRAWO!!!! Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, wytrwałość i pasję muzykowania. Mamy nadzieję, że to nie pierwsze i nie ostatnie takie spotkanie.

Magdalena MItkowska

Galeria zdjęć: "Spotkanie przy dźwiękach flażoletu"

Grupa dzieci pozuje do zdjęcia, siedzą na krzesełkach
Grupa osób siedzi na krzesełkach w tle okna