język_Migowy Szkoła Nekla BIP Szkoła Nekla
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli Szkolna Stacja Meteorologiczna - Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 12121979 razy.

Zespół Szkół w Nekli    
  • Slajd 2
  • Slajd 1
Zespół Szkół w Nekli    
| wtorek 18 czerwca | 04:02:01
  • pogoda nekla
  • stacja meteo nekla
| wtorek 18 czerwca | 04:02:01

Dziś są imieniny: Marka, Elzbiety

Do zakończenia roku szkolnego pozostało:

  • laboratoria przyszłości
  • Gsuite
  • Ucz się 1
  • Uczę się

Artykuły / XIII Mistrzostwa Polski Nauczycieli w tenisie ziemnym

dodane w wtorek 11 czerwca 2024 r., przez Marek Wasiak
W dniach 07-09.06.2024r w miejscowości Połczyn Zdrój odbyły się XIII Mistrzostwa Polski Nauczycieli w tenisie ziemnym. Przez 3 dni zawodnicy z różnych rejonów Polski rywalizowali na połczyńskich kortach ziemnych w grze pojedynczej oraz podwójnej. Mateusz Zobel po przegranym półfinale stoczył mecz o 3m-ce wygrywając z zawodnikiem z Krakowa 6:4,6:2 przywożąc tym samym brązowy medal. Natomiast w grze podwójnej zagrał w parze z zawodnikiem ze Szczecina, po przegranym meczu półfinałowym stoczyli walkę o 3 m-ce pokonując parę z województwa kujawsko-pomorskiego 6:4,6:4 i również zdobywając brązowy medal. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, a droga do półfinału nie była łatwa.

 Mateusz Zobel 

Galeria zdjęć: XIII Mistrzostwa Polski Nauczycieli w tenisie ziemnym

Na środku zdjęcia stoi mężczyzna, trzymający w ręku dwa dyplomy. W tle baner reklamowy logo ZNP - Zw
© Copyright 2024 Zespół Szkół w Nekli
stopka strony - Szkoła w Nekli