język_Migowy Szkoła Nekla BIP Szkoła Nekla
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli Szkolna Stacja Meteorologiczna - Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 5952734 razy.

Zespół Szkół w Nekli    
  • Slajd 2
  • Slajd 1
Zespół Szkół w Nekli    
| środa 17 sierpnia | 22:09:00
  • pogoda nekla
  • stacja meteo nekla
| środa 17 sierpnia | 22:09:00

Dziś są imieniny: Zanny, Mirona, Jacka

  • laboratoria przyszłości
  • Gsuite
  • Roboty ZS Nekla
  • Uczę się

Ważne informacje

Artykuły / „Cała łąka dla Mamy i Taty”

dodane w wtorek 21 czerwca 2022 r., przez Marek Wasiak

Cała łąka dla Mamy i Taty”

Piknik rodzinny to świetna okazja do wspaniałej zabawy. Nasza przedszkolna impreza odbyła się w sobotnie przedpołudnie 11 czerwca w Ośrodku „Wysoka Trawa” w Stroszkach. Przybyły na nią całe rodziny przedszkolaków. Okazją do spotkania były minione święta: Dzień Matki, Dzień Dziecka i oczekiwany Dzień Ojca. Na początku spotkania dzieci przedszkolne przedstawiły przygotowany program artystyczny, którego motyw przewodni wpisał się w naturalną scenerię Ośrodka. Przedszkolaki przebrane za kwiaty, pszczółki, motyle itp. zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne oraz taneczne w przedstawieniu „Cała łąka dla Mamy i Taty”. Następnie przyszedł czas na warsztaty kulinarne i wypiek pizzy oraz słodką degustację tortów z wizerunkami naszego patrona Misia Uszatka. W oczekiwaniu na grillowane kiełbaski zmagaliśmy się sportowo w konkurencjach takich jak: skoki w workach czy pokonywanie trasy w tunelach. Siły do kolejnych zabaw regenerowaliśmy na kocykach kryjąc się przed grzejącymi promieniami słońca. Piknik upłynął nam w miłej atmosferze, a czas spędzony z Rodziną był okazją do wspólnych zabaw i niezapomnianych radosnych chwil.

Galeria zdjęć: „Cała łąka dla Mamy i Taty”

„Cała łąka dla Mamy i Taty” - Zdjęcie: 1/14
„Cała łąka dla Mamy i Taty” - Zdjęcie: 2/14
„Cała łąka dla Mamy i Taty” - Zdjęcie: 3/14
„Cała łąka dla Mamy i Taty” - Zdjęcie: 4/14
„Cała łąka dla Mamy i Taty” - Zdjęcie: 5/14
„Cała łąka dla Mamy i Taty” - Zdjęcie: 6/14
„Cała łąka dla Mamy i Taty” - Zdjęcie: 7/14
„Cała łąka dla Mamy i Taty” - Zdjęcie: 8/14
„Cała łąka dla Mamy i Taty” - Zdjęcie: 9/14
„Cała łąka dla Mamy i Taty” - Zdjęcie: 10/14
„Cała łąka dla Mamy i Taty” - Zdjęcie: 11/14
„Cała łąka dla Mamy i Taty” - Zdjęcie: 12/14
„Cała łąka dla Mamy i Taty” - Zdjęcie: 13/14
„Cała łąka dla Mamy i Taty” - Zdjęcie: 14/14
© Copyright 2022 Zespół Szkół w Nekli
stopka strony - Szkoła w Nekli