język_Migowy Szkoła Nekla BIP Szkoła Nekla
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli Szkolna Stacja Meteorologiczna - Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 5952623 razy.

Zespół Szkół w Nekli    
  • Slajd 2
  • Slajd 1
Zespół Szkół w Nekli    
| środa 17 sierpnia | 20:38:39
  • pogoda nekla
  • stacja meteo nekla
| środa 17 sierpnia | 20:38:39

Dziś są imieniny: Zanny, Mirona, Jacka

  • laboratoria przyszłości
  • Gsuite
  • Roboty ZS Nekla
  • Uczę się

Ważne informacje

Artykuły / Sukces lekkoatletów!

dodane w środa 8 czerwca 2022 r., przez Marek Wasiak

Sukces lekkoatletów!

Wspaniale zakończyli sportowy rok szkolny chłopcy z naszej szkoły. W ubiegłym tygodniu chłopcy młodsi (2009-2010) w Czwórboju Lekkoatletycznym zajęli V miejsce w województwie a teraz ich starsi koledzy (2008-2007) jeszcze poprawili ten wynik. W Szkolnej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej wywalczyli IV miejsce w Wielkopolsce! Sukces jest tym większy, ponieważ wyczynu tego dokonali w zaledwie dziesięciu, gdy inne drużyny do rywalizacji przystąpiły w czternastoosobowych zespołach. Niestety z różnych przyczyn czterech naszych zawodników do Piły na zawody nie dojechało ale pozostali spisali się wręcz wyśmienicie. Zdobyliśmy 3 indywidualne medale – Eryk Jasiński w skoku w dal – II miejsce, Benjamin Przybył w rzucie oszczepem – II miejsce i Mateusz Woźniak w pchnięciu kulą – III miejsce. Pozostali nasi zawodnicy plasowali często tuz za podium co pozostawiało pewien niedosyt ale jednocześnie zdobywali dużą ilość punktów dla drużyny. Największego pecha miał Witek Dębicki, który przegrał medal w biegu na 100 metrów o 0,01s! Podobnie nasza sztafeta 4x100 metrów zajęła 4 miejsce a do medalu zabrakło 0,14s!                                                                                Ostatecznie do III miejsca w klasyfikacji końcowej zabrakło nam zaledwie 30 punktów a to oznaczało, że gdybyśmy posiadali chociaż jeszcze jednego zawodnika medal brązowy byłby pewny, a w pełnym składzie moglibyśmy powalczyć nawet o najwyższą lokatę. Cieszymy się jednak z tego IV miejsca prawie jak ze zwycięstwa, ponieważ wiemy, że tego dnia w Pile daliśmy z siebie wszystko!            Brawo Panowie! Szacunek za walkę, zaangażowanie i wysiłek włożony w ten sukces!

Skład reprezentacji:

Bartosz Raźny – 300 metrów, sztafeta 4x100 metrów

Bejamin Przybył – rzut oszczepem

Mateusz Woźniak – pchnięcie kulą

Witold Dębicki – 100 metrów, sztafeta 4x100 metrów

Bartosz Głowacki – skok w dal

Oskar Grzybowski – rzut oszczepem

Mieszko Solecki - 100 metrów, sztafeta 4x100 metrów

Kacper Drozdowski – 600m

Mateusz Wesołowski – 600m

Eryk Jasiński – skok w dal, sztafeta 4x100 metrów

Galeria zdjęć: Sukces lekkoatletów!

Sukces lekkoatletów! - Zdjęcie: 1/15
Sukces lekkoatletów! - Zdjęcie: 2/15
Sukces lekkoatletów! - Zdjęcie: 3/15
Sukces lekkoatletów! - Zdjęcie: 4/15
Sukces lekkoatletów! - Zdjęcie: 5/15
Sukces lekkoatletów! - Zdjęcie: 6/15
Sukces lekkoatletów! - Zdjęcie: 7/15
Sukces lekkoatletów! - Zdjęcie: 8/15
Sukces lekkoatletów! - Zdjęcie: 9/15
Sukces lekkoatletów! - Zdjęcie: 10/15
Sukces lekkoatletów! - Zdjęcie: 11/15
Sukces lekkoatletów! - Zdjęcie: 12/15
Sukces lekkoatletów! - Zdjęcie: 13/15
Sukces lekkoatletów! - Zdjęcie: 14/15
Sukces lekkoatletów! - Zdjęcie: 15/15
© Copyright 2022 Zespół Szkół w Nekli
stopka strony - Szkoła w Nekli