język_Migowy Szkoła Nekla BIP Szkoła Nekla

Zespół Szkół w Nekli
| poniedziałek 6 grudnia | 19:46:20

Dziś są imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana

Do zakończenia roku szkolnego pozostało:

• Tablica

Artykuły / Dzień Edukacji Narodowej (Dzień Nauczyciela)

dodane w czwartek 14 października 2021 r., przez Tomasz Grzegorski

Szanowna Dyrekcjo, Drodzy Nauczyciele oraz Pracownicy Szkoły!

Dzień Edukacji Narodowej, to święto szczególne, które przypomina o wielkiej wartości, jaką stanowi edukacja. Nauczyciel - to wyjątkowe posłannictwo, które wspomnianą wartość urzeczywistnia swoją codzienną pracą.

Z okazji Waszego święta, w imieniu wszystkich Rodziców, składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia sukcesów zawodowych i osobistych, wielu twórczych inicjatyw, niesłabnącej pasji oraz satysfakcji z pełnionej misji i osiąganych wyników. Ufamy głęboko, że dzięki Państwa inspiracji i zaangażowaniu nasze dzieci będą mogły mierzyć się z niełatwymi wyzwaniami współczesnego świata, poznają swoje zainteresowania, staną się świadomymi obywatelami, ale przede wszystkim dobrymi ludźmi. Życzymy, abyście byli dla swoich wychowanków autorytetami w tej niekończącej się podróży zwanej nauczaniem.

Prezydium Rady Rodziców

© Copyright 2021 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.
stopka strony - Szkoła w Nekli