| wtorek 23 kwietnia | 08:02:23

Artykuły / Dobroczynne babeczki na Dzień Chłopca

dodane w poniedziałek 27 września 2021 r., przez Anna Nowaczyk

Dobroczynne babeczki na Dzień Chłopca

Kochani, przed nami święto wszystkich chłopaków, dlatego też 30 września, w czwartek my – dziewczyny – powinnyśmy ze szczególną serdecznością pomyśleć o płci brzydkiej. Pamiętajmy o złożeniu chłopcom życzeń i obdarowaniu ich choć drobnymi upominkami. Prezent im śmieszniejszy, tym lepszy. Oczywiście, musi być przemyślany, wyważony, nieprzypadkowy i sympatyczny. Powinien wywołać szczery uśmiech na twarzy obdarowanego. My proponujemy słodkie babeczki. Nazwaliśmy je  dobroczynnymi, bo za pieniądze pozyskane z ich sprzedaży będziemy mogli kontynuować adopcję szkoły w Kamerunie i wspomóc głodujące dzieci na Madagaskarze.

Nasze akcje charytatywne naprawdę są o dużym zasięgu. Nawet trudny pandemiczny czas nie przeszkadza nam w czynieniu dobra. Oto kilka znaczących danych:

• podczas akcji Kubek ryżu za złotówkę zebraliśmy 1598 zł. W ten sposób wsparliśmy mieszkańców Madagaskaru,
  • wysłaliśmy 531 kostek mydeł, które trafiły do Afryki,
  • Fundacji Redemptoris Missio przekazaliśmy 1151 zł w ramach akcji Puszka dla maluszka,
  • po raz kolejny wzięliśmy udział w przedsięwzięciu pt.: Opatrunek na ratunek.

Dziękujemy za wszelkie dobro!

Za waszym pośrednictwem pragniemy podziękować także rodzicom, którzy otwierają was na potrzeby innych. Uczą wrażliwości, czułości i życzliwości.

A wspomniane babeczki w cenie  1,50  będzie można zakupić w środę, czwartek i piątek podczas każdej przerwy. Serdecznie zapraszamy!