BIP Szkoła Nekla
facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli Szkolna Stacja Meteorologiczna - Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 4725801 razy.

Zespół Szkół w Nekli    
  • Slajd 2
  • Slajd 1
  • pogoda nekla
  • stacja meteo nekla
| czwartek 23 września | 02:00:06

Dziś są imieniny: Tekli, Boguslawa, Linusa

  • Roboty ZS Nekla
  • Ucz się 1
  • Uczę się
  • Tablica

Artykuły / Piknik pożegnalny

dodane w czwartek 24 czerwca 2021 r., przez Marek Wasiak

Piknik pożegnalny

 

W dniu 19 czerwca 2021 odbył się piknik, który zgromadził naszą klasę 3b wraz z wychowawcą Panią Anną Nowaczyk i naszymi rodzinami. Pogoda dopisała, dzięki czemu mogliśmy oddać się wspólnym zabawą i mile spędzić czas, skorzystać z atrakcji przygotowanych przez właścicieli Stadniny Koni Kokoszki, a było ich niemało, bowiem w programie zaplanowano liczne rozgrywki sportowe adresowane dla wszystkich m.in. przeciąganie liny, wyścig na dmuchanym koniu, przelewanie wody i bieg z jajkiem. Na pikniku nie zabrakło najlepszej atrakcji, przejażdżki na koniu. Wszyscy z chęcią degustowaliśmy potrawy i napoje przygotowane przez rodziców i Panią Annę oraz braliśmy udział we wspólnym grillowaniu, które zwieńczyło imprezę. Wspaniała zabawa towarzyszyła do końca, a nam wszystkim pozostały miłe wspomnienia. To był czas, w którym podziękowaliśmy naszej wychowawczyni za trzy lata zaangażowania się w naszą edukację i za wszystko co dla nas zrobiła.

Uczniowie klasy 3b   

Galeria zdjęć: Piknik pożegnalny

Piknik pożegnalny - Zdjęcie: 1/6
Piknik pożegnalny - Zdjęcie: 2/6
Piknik pożegnalny - Zdjęcie: 3/6
Piknik pożegnalny - Zdjęcie: 4/6
Piknik pożegnalny - Zdjęcie: 5/6
Piknik pożegnalny - Zdjęcie: 6/6
© Copyright 2021 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.
stopka strony - Szkoła w Nekli