BIP Szkoła Nekla
facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli Szkolna Stacja Meteorologiczna - Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 3323737 razy.

   
  • Slajd 2
  • Slajd 1
  • pogoda nekla
  • stacja meteo nekla
| wtorek 20 października | 16:42:56

Dziś są imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana

Do zakończenia roku szkolnego pozostało:

  • Roboty ZS Nekla
  • Ucz się 1
  • Uczę się

Artykuły / MOC W TWOICH RĘKACH!

dodane w czwartek 15 października 2020 r., przez Barbara Pawlak
Dbanie o higienę mycia rąk to jedna z najprostszych i najskuteczniejszych metod profilaktyki zdrowotnej. Już od najmłodszych lat dzieci w przedszkolu uczą się techniki prawidłowego mycia rąk i kształcą ten nawyk w codziennym życiu. Przedszkolaki wiedzą, że dobrze umyte i czyste ręce to jeden z podstawowych sposobów zapobiegania chorobom, w tym koronawirusa.

            15 października uznawanym za Światowy Dzień Mycia Rąk, przypominaliśmy sobie  „8 kroków do czystych rąk”, które pozwolą pozbyć się większości bakterii i drobnoustrojów „mieszkających” na skórze naszych rąk.

Galeria zdjęć: MOC W TWOICH RĘKACH!

IMG_7953.JPG
IMG_7952.JPG
IMG_7951.JPG
IMG_7950.JPG
IMG_7949.JPG
Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2020 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.