BIP Szkoła Nekla
facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli Szkolna Stacja Meteorologiczna - Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 4466581 razy.

Zespół Szkół w Nekli    
  • Slajd 2
  • Slajd 1
  • pogoda nekla
  • stacja meteo nekla
| wtorek 27 lipca | 23:58:16

Dziś są imieniny: Lilii, Julii, Natalii

Do rozpoczęcia roku szkolnego pozostało:

  • Wakacje1
  • Wakacje

Artykuły / MOC W TWOICH RĘKACH!

dodane w czwartek 15 października 2020 r., przez Barbara Pawlak
Dbanie o higienę mycia rąk to jedna z najprostszych i najskuteczniejszych metod profilaktyki zdrowotnej. Już od najmłodszych lat dzieci w przedszkolu uczą się techniki prawidłowego mycia rąk i kształcą ten nawyk w codziennym życiu. Przedszkolaki wiedzą, że dobrze umyte i czyste ręce to jeden z podstawowych sposobów zapobiegania chorobom, w tym koronawirusa.

            15 października uznawanym za Światowy Dzień Mycia Rąk, przypominaliśmy sobie  „8 kroków do czystych rąk”, które pozwolą pozbyć się większości bakterii i drobnoustrojów „mieszkających” na skórze naszych rąk.

Galeria zdjęć: MOC W TWOICH RĘKACH!

MOC W TWOICH RĘKACH! - Zdjęcie: 1/5
MOC W TWOICH RĘKACH! - Zdjęcie: 2/5
MOC W TWOICH RĘKACH! - Zdjęcie: 3/5
MOC W TWOICH RĘKACH! - Zdjęcie: 4/5
MOC W TWOICH RĘKACH! - Zdjęcie: 5/5
© Copyright 2021 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.
stopka strony - Szkoła w Nekli