BIP Szkoła Nekla

| wtorek 20 października | 16:42:29

Dziś są imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana

Do zakończenia roku szkolnego pozostało:

Artykuły / Posiedzenie zespołu do spraw bezpieczeństwa i organizacji pracy szkoły 07.10.2020.

dodane w czwartek 8 października 2020 r., przez Marek Wasiak

Posiedzenie zespołu do spraw bezpieczeństwa i organizacji pracy szkoły   07.10.2020.

Zespół do spraw bezpieczeństwa Zespołu Szkół w Nekli przypomina o zasadach przestrzegania  bezpieczeństwa w przestrzeni szkolnej:

-zakrywanie ust i nosa (w ciągach komunikacyjnych),

-częste mycie i dezynfekcja rąk,

-zachowanie dystansu społecznego,

-umożliwienie uczniom klas I-III spożywania śniadania na lekcji, a w miarę możliwości pozostanie uczniów w czasie pięciominutowych przerw w salach lekcyjnych (pod opieka nauczyciela),

-przestrzeganie tych samych zasad bezpieczeństwa przez wszystkich pracowników szkoły.

• Szanowni Rodzice, ze względów bezpieczeństwa zalecamy ograniczanie wejść do placówki.

Zespół do spraw bezpieczeństwa i organizacji pracy szkoły.

© Copyright 2020 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.