BIP Szkoła Nekla

Zespół Szkół w Nekli
| wtorek 27 lipca | 23:57:34

Dziś są imieniny: Lilii, Julii, Natalii

Do rozpoczęcia roku szkolnego pozostało:

• Wakacje1
  • Wakacje

Artykuły / Posiedzenie zespołu do spraw bezpieczeństwa i organizacji pracy szkoły 07.10.2020.

dodane w czwartek 8 października 2020 r., przez Marek Wasiak

Posiedzenie zespołu do spraw bezpieczeństwa i organizacji pracy szkoły   07.10.2020.

Zespół do spraw bezpieczeństwa Zespołu Szkół w Nekli przypomina o zasadach przestrzegania  bezpieczeństwa w przestrzeni szkolnej:

-zakrywanie ust i nosa (w ciągach komunikacyjnych),

-częste mycie i dezynfekcja rąk,

-zachowanie dystansu społecznego,

-umożliwienie uczniom klas I-III spożywania śniadania na lekcji, a w miarę możliwości pozostanie uczniów w czasie pięciominutowych przerw w salach lekcyjnych (pod opieka nauczyciela),

-przestrzeganie tych samych zasad bezpieczeństwa przez wszystkich pracowników szkoły.

• Szanowni Rodzice, ze względów bezpieczeństwa zalecamy ograniczanie wejść do placówki.

Zespół do spraw bezpieczeństwa i organizacji pracy szkoły.

© Copyright 2021 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.
stopka strony - Szkoła w Nekli