BIP Szkoła Nekla

| wtorek 20 października | 17:19:08

Dziś są imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana

Do zakończenia roku szkolnego pozostało:

Artykuły / Nowe przedszkolaki w „Misiu Uszatku”

dodane w niedziela 6 września 2020 r., przez Barbara Pawlak

27 VII br.w godzinach popołudniowych  odbyły się zajęcia adaptacyjne dla nowych dzieci, które w tym dniu do naszego przedszkola przybyły ze swoimi rodzicami. Początki kariery przedszkolaka to przełom nie tylko w życiu dziecka, ale także w życiu jego rodziców. Przedszkolny debiut jest z pewnością dla wszystkich przeżyciem nie lada. Dla rodziców jest to egzamin z dojrzałości rodzicielskiej, a dla dziecka krok w samodzielność, ku światu. Nowy przedszkolak poradzi sobie z pewnością z czekającymi go wyzwaniami, jeśli tylko otrzyma od swoich bliskich wsparcie emocjonalne i poczucie bezpieczeństwa.
                W ramach zajęć adaptacyjnych wzajemnie poznawaliśmy siebie, swoją salę, zabawki i inne pomieszczenia przedszkolne. Poświęcony czas przeznaczyliśmy na wspólne pierwsze rozmowy oraz zabawy integracyjne, ruchowe i plastyczne.

Galeria zdjęć: Nowe przedszkolaki w „Misiu Uszatku”

© Copyright 2020 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.