BIP Szkoła Nekla
facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli Szkolna Stacja Meteorologiczna - Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 3323835 razy.

   
  • Slajd 2
  • Slajd 1
  • pogoda nekla
  • stacja meteo nekla
| wtorek 20 października | 17:19:08

Dziś są imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana

Do zakończenia roku szkolnego pozostało:

  • Roboty ZS Nekla
  • Ucz się 1
  • Uczę się

Artykuły / Nowe przedszkolaki w „Misiu Uszatku”

dodane w niedziela 6 września 2020 r., przez Barbara Pawlak

27 VII br.w godzinach popołudniowych  odbyły się zajęcia adaptacyjne dla nowych dzieci, które w tym dniu do naszego przedszkola przybyły ze swoimi rodzicami. Początki kariery przedszkolaka to przełom nie tylko w życiu dziecka, ale także w życiu jego rodziców. Przedszkolny debiut jest z pewnością dla wszystkich przeżyciem nie lada. Dla rodziców jest to egzamin z dojrzałości rodzicielskiej, a dla dziecka krok w samodzielność, ku światu. Nowy przedszkolak poradzi sobie z pewnością z czekającymi go wyzwaniami, jeśli tylko otrzyma od swoich bliskich wsparcie emocjonalne i poczucie bezpieczeństwa.
                W ramach zajęć adaptacyjnych wzajemnie poznawaliśmy siebie, swoją salę, zabawki i inne pomieszczenia przedszkolne. Poświęcony czas przeznaczyliśmy na wspólne pierwsze rozmowy oraz zabawy integracyjne, ruchowe i plastyczne.

Galeria zdjęć: Nowe przedszkolaki w „Misiu Uszatku”

IMG_7860.JPG
IMG_7862.JPG
IMG_7863.JPG
IMG_7864.JPG
IMG_7865.JPG
IMG_7866.JPG
IMG_7867.JPG
IMG_7856.JPG
IMG_7857.JPG
IMG_7858.JPG
IMG_7861.JPG
Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2020 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.