BIP Szkoła Nekla

| sobota 8 sierpnia | 19:36:13

Dziś są imieniny: Cypriana, Emiliana, Dominika

Do rozpoczęcia roku szkolnego pozostało:

• Wakacje1
  • Wakacje

Artykuły / MUZYCZNE SPOTKANIE Z FILHARMONIĄ POMYSŁÓW

dodane w wtorek 10 grudnia 2019 r., przez Katarzyna Wojtkowiak

Dnia 5 grudnia odwiedzili nas artyści z Filharmonii Pomysłów. W ramach cyklu spotkań "Na Granicy Pięciolinii" obejrzeliśmy przepiękny koncert pt. "Zakątek Dźwiękowierszy". Dzieci miały okazję przypomnieć sobie i poznać wiersze Juliana Tuwima oraz Jana Brzechwy. Podczas występu pojawiła się również Muzolinka, która poszukując recepty na dobry nastrój, przekonała się, że wiersze poprawiają humor. Odkryła także, że można je recytować i śpiewać. Dziękujemy za wspaniałą zabawę i czekamy na kolejne muzyczne spotkanie.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Klasy 0 - III

Galeria zdjęć: MUZYCZNE SPOTKANIE Z FILHARMONIĄ POMYSŁÓW

© Copyright 2020 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.