BIP Szkoła Nekla
facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli Szkolna Stacja Meteorologiczna - Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 3099960 razy.

   
  • Slajd 2
  • Slajd 1
  • pogoda nekla
  • stacja meteo nekla
| sobota 8 sierpnia | 19:36:13

Dziś są imieniny: Cypriana, Emiliana, Dominika

Do rozpoczęcia roku szkolnego pozostało:

  • Wakacje1
  • Wakacje

Ważne informacje

Artykuły / MUZYCZNE SPOTKANIE Z FILHARMONIĄ POMYSŁÓW

dodane w wtorek 10 grudnia 2019 r., przez Katarzyna Wojtkowiak

Dnia 5 grudnia odwiedzili nas artyści z Filharmonii Pomysłów. W ramach cyklu spotkań "Na Granicy Pięciolinii" obejrzeliśmy przepiękny koncert pt. "Zakątek Dźwiękowierszy". Dzieci miały okazję przypomnieć sobie i poznać wiersze Juliana Tuwima oraz Jana Brzechwy. Podczas występu pojawiła się również Muzolinka, która poszukując recepty na dobry nastrój, przekonała się, że wiersze poprawiają humor. Odkryła także, że można je recytować i śpiewać. Dziękujemy za wspaniałą zabawę i czekamy na kolejne muzyczne spotkanie.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Klasy 0 - III

Galeria zdjęć: MUZYCZNE SPOTKANIE Z FILHARMONIĄ POMYSŁÓW

IMG_8963.JPG
IMG_8996.JPG
IMG_8994.JPG
IMG_8992.JPG
IMG_8988.JPG
IMG_8987.JPG
IMG_8984.JPG
IMG_8982.JPG
IMG_8980.JPG
IMG_8970.JPG
IMG_8968.JPG
IMG_8966.JPG
IMG_8999.JPG
Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2020 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.