facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 774537 razy.

   
  • Slajd 2
  • Slajd 1

Ważne informacje

0°C
| piątek 19 października | 21:34:26

Dziś są imieniny: Ziemowita, Jana, Pawla

Do końca roku szkolnego pozostało:

  • Roboty ZS Nekla
  • Ucz się 1
  • Uczę się

Artykuły / Świetlica szkolna / Paczka dla dzieciaka na święta od strażaka

dodane w poniedziałek 11 grudnia 2017 r., przez Longina Izydorczyk
 Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie Przeciew Białaczce prowadzi akcję PACZKA DLA DZIECIAKA NA ŚWIĘTA OD STRAŻAKA. Świetlica szkolna, chcąc pomóc nekielskim strażakom przyłączyła się do tej szlachetnej akcji, której celem jest zorganizowanie niespodzianki dla dzieci przebywających na Oddziałach Onkologii Dziecięcej. Zbieramy: zabawki, książki, gry planszowe, kredki, mazaki, bloki, kolorowanki, grzechotki, gryzaki, klocki. Wszystkie te rzeczy muszą być nowe, ze względu na miejsce, do którego mają trafić. Rzeczy te można przynosić do świetlicy szkolnej do czwartku 14 grudnia.
Zachęcamy do wzięcia udziału w tej akcji.

Galeria zdjęć: Paczka dla dzieciaka na święta od strażaka

CCC.jpg
Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2018 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.