facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 1171382 razy.

   
  • Slajd 2
  • Slajd 1
0°C
| wtorek 26 marca | 00:02:07

Dziś są imieniny: Lidii, Ernesta

Do końca roku szkolnego pozostało:

  • Roboty ZS Nekla
  • Ucz się 1
  • Uczę się

Artykuły / Narodoweg Program Rozwoj Czytelnictwa / Realizacja projektu "Uwierzyć reklamie..."

dodane w środa 13 grudnia 2017 r., przez Mariola Wejherowska
 W klasie VIIa zrealizowałam projekt pt."Uwierzyć reklamie" . Głównym celem tych działań było redagowanie reklam wybranych książek. Najpierw uczniowie przypomnieli, jakim tekstem jest reklama. Z kolei wymienili środki językowe charakterystyczne dla tej formy. Po prezentacji kilkunastu książek zakupionych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa (m.in. następujących autorów: Ewy Nowak,Andrzeja Sapkowskiego, Arthura Conana Doyle'a, Sophie McKenzie, Stephanie Meyer, Katie McGarry) dzieci przystąpiły do tworzenia haseł reklamowych. Powstały ciekawe propozycje - nie tylko ze względu na  tekst (musiał zawierać elementy perswazyjne i informacyjne ), ale również elementy plastyczne.
 Efekty pracy uczniowie zaprezentowali  na forum klasy oraz została wykonana gazetka ścienna.
Mariola Wejherowska
Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2019 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.