Nasza strona została odwiedzona 9019483 razy.

| piątek 29 marca | 12:58:27
| piątek 29 marca | 12:58:27

Dziś są imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Eustachego

Artykuły / Narodoweg Program Rozwoj Czytelnictwa / Realizacja projektu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

dodane w wtorek 5 grudnia 2017 r., przez Olga Kopowska-Babraj

W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa uczniowie klasy 5 c zrealizowali projekt "Moja pierwsza książka w języku angielskim". W trakcie zajęć uczestnicy mieli okazję pracować z książkami w języku angielskim na róznych poziomach zaawansowania. Dodatkowo dzięki zawartej w nich płytach uczniowie mieli szansę porównać typową wymowę brytyjską i amerykańską.

Cele zajęć:

- trening czytania w języku obcym,

- porównanie różnych typów wymowy,

- rozwijanie kompetencji językowych (doskonalenie umiejętności czytania i słuchania, poznawanie nowych słówek),

- podnoszenie pewności siebie w zakresie samodzielnej pracy z książką.

Uzyskane efekty:

Zajęcia realizowane w ramach projektu przyczyniły się do wzrostu kompetencji językowych, poszerzeniu słownictwa oraz wiedzy na temat różnic pomiędzy brytyjską i amerykańską wersją angielskiego. Ponadto uczestnicy przekonali się, że warto sięgnąć po dodatkowe materiały, aby samodzielnie rozwijać swoje umiejętności. Uczniowie wykonali także ilustracje do przeczytanych pozycji.

Olga Babraj

Galeria zdjęć: Realizacja projektu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Realizacja projektu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.  - Zdjęcie: 1/5
Realizacja projektu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.  - Zdjęcie: 2/5
Realizacja projektu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.  - Zdjęcie: 3/5
Realizacja projektu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.  - Zdjęcie: 4/5