| czwartek 28 marca | 00:34:02
| czwartek 28 marca | 00:34:02

Dziś są imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Eustachego

Artykuły / "Młodzi programiści" / Konkurs "Potyczki Informatyczne" - awans Michała Mendzelewskiego z klasy 7b do Finału.

dodane w czwartek 8 marca 2018 r., przez Marek Wasiak

6 marca 2018 roku, odbył się pierwszy etap  5 edycji konkursu "Potyczki Informatyczne" dla uczniów szkół podstawowych z oddziałami gimnazjalnymi. W konkursie biorą udział uczniowie z gminy Września, Miłosław, Pyzdry, Nekla i Kołaczkowo. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Politechnicznych we Wrześni.

W tym roku uczniowie musieli zmierzyć się z trzydziestoma pytaniami, na które musieli udzielić odpowiedzi w ciągu 45 minut. Zakres materiału był bardzo szeroki i wymagający. Biorący udział w konkursie uczniowie musieli wykazać się wszechstronną wiedzą z zakresu informatyki.

Naszą szkołę reprezentowało siedemnastu uczniów. Do finału konkursu awansował Michał Mendzelewski z klasy 7b. Finał odbędzie się 27 marca 2018 r. w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz gratulujemy Michałowi awansu.

Marek Wasiak, Zofia Konecka

Galeria zdjęć: Konkurs "Potyczki Informatyczne" - awans Michałą Mendzelewskiego z klasy 7b do Finału.

Konkurs "Potyczki Informatyczne" - awans Michałą Mendzelewskiego z klasy 7b do Finału. - Zdjęcie: 1/6
Konkurs "Potyczki Informatyczne" - awans Michałą Mendzelewskiego z klasy 7b do Finału. - Zdjęcie: 2/6
Konkurs "Potyczki Informatyczne" - awans Michałą Mendzelewskiego z klasy 7b do Finału. - Zdjęcie: 3/6
Konkurs "Potyczki Informatyczne" - awans Michałą Mendzelewskiego z klasy 7b do Finału. - Zdjęcie: 4/6