facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 1741733 razy.

   
  • Slajd 2
  • Slajd 1
0°C
| poniedziałek 16 września | 10:12:32

Dziś są imieniny: Edyty, Korneliusza, Cypriana

  • Zebrania ZS NEKLA Wrzesień

Artykuły / Zaproszenie do konkursu "Potyczki Informatyczne 2019"

dodane w sobota 5 stycznia 2019 r., przez Zofia Konecka

            Jak co roku zapraszamy do 6 edycji konkursu "Potyczki Informatyczne". Konkurs przewidziany jest dla uczniów szkół podstawowych z oddziałami gimnazjalnymi w roku szkolnym 2018/2019 z gminy Września, Miłosław, Pyzdry, Nekla i Kołaczkowo. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Politechnicznych we Wrześni.
            Chętni i zdolni informatycznie uczniowie klas VII i VIII proszeni są o zadeklarowanie chęci wzięcia udziału w konkursie do dnia 26 lutego 2019 r. u p. Zofii Koneckiej lub u p. Marka Wasiaka.
            Pierwszy etap szkolny zostanie przeprowadzony we wtorek 19.03.2019 r. o godzinie 10:00 w salach informatycznych naszej szkoły. Będzie polegał na samodzielnym rozwiązywaniu zadań konkursowych na platformie e-learningowej (on-line) – testu składającego się z 30 pytań w czasie 45 minut.
            Organizator przewidział cenne nagrody rzeczowe.

           Wszelkie konieczne informacje, wskazówki, regulamin i zasady znajdziecie  pod poniższym linkiem:

http://www.zspwrzesnia.pl/pliki/pliki_20182019/regulamin_konkurs_Potyczki_Informatyczne_2018-2019.pdf
                                                                                    
Serdecznie zapraszamy!
                                                                                     Zofia Konecka, Marek Wasiak

Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2019 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.