| piątek 15 lutego | 22:00:26

Dziś są imieniny: Jowity, Faustyna, Zygfryda

• DBI_2019

Artykuły / Zaproszenie do konkursu "Potyczki Informatyczne 2019"

dodane w sobota 5 stycznia 2019 r., przez Zofia Konecka

Jak co roku zapraszamy do 6 edycji konkursu "Potyczki Informatyczne". Konkurs przewidziany jest dla uczniów szkół podstawowych z oddziałami gimnazjalnymi w roku szkolnym 2018/2019 z gminy Września, Miłosław, Pyzdry, Nekla i Kołaczkowo. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Politechnicznych we Wrześni.
            Chętni i zdolni informatycznie uczniowie klas VII i VIII proszeni są o zadeklarowanie chęci wzięcia udziału w konkursie do dnia 26 lutego 2019 r. u p. Zofii Koneckiej lub u p. Marka Wasiaka.
            Pierwszy etap szkolny zostanie przeprowadzony w czwartek 21.03.2019 r. o godzinie 10:00 w salach informatycznych naszej szkoły. Będzie polegał na samodzielnym rozwiązywaniu zadań konkursowych na platformie e-learningowej (on-line) – testu składającego się z 30 pytań w czasie 45 minut.
            Organizator przewidział cenne nagrody rzeczowe.

Wszelkie konieczne informacje, wskazówki, regulamin i zasady znajdziecie  pod poniższym linkiem:

Serdecznie zapraszamy!
                                                                                     Zofia Konecka, Marek Wasiak

© Copyright 2019 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.