facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 1741738 razy.

   
  • Slajd 2
  • Slajd 1
0°C
| poniedziałek 16 września | 10:12:40

Dziś są imieniny: Edyty, Korneliusza, Cypriana

  • Zebrania ZS NEKLA Wrzesień

Artykuły / Baśniowy wieczór w 2a

dodane w poniedziałek 26 listopada 2018 r., przez Jolanta Najtkowska

        W piątkowe listopadowe popołudnie spotkaliśmy się w naszej sali, aby przenieść się do krainy baśni i bajek . Na spotkanie z przygodą przybyły postacie z całego zaczarowanego bajkowego świata. Byli wśród nas: Kopciuszek, piraci, Dobra Wróżka, czarownice, Królewna Śnieżka, Myszka Miki.

      Baśniowy Skrzat ukrył w zakamarkach naszej szkoły koperty, które były nam potrzebne do wspólnej zabawy. Wędrując po korytarzach udało nam się, dzięki latarkom, które rozświetliły mrok, odnaleźć wszystkie. 

       Podczas zabawy wykazaliśmy się ogromną wiedzą literacką, odgadując poprawnie wiele różnorodnych zagadek bajkowych. Bardzo dobrze  poradziliśmy sobie również z rozwiązaniem  matematycznej  bajki i układaniem bajkowych puzzli.

       Wspaniale bawiliśmy się przy odkrywaniu tajemnicy magicznego  kufra, w którym ukryte były różne przedmioty. Naszym zadaniem było odgadnięcie,  z jakiej bajki czy baśni pochodził  losowo wybrany rekwizyt.

       Naszą  baśniową przygodę  uzupełniła gra zręcznościowa, podczas której mogliśmy udowodnić, że nasz sportowy duch gotów jest zawsze do działania.

      Wszyscy bawiliśmy się doskonale.

                                                              Uczniowie klasy 2a

Galeria zdjęć: Baśniowy wieczór w 2a

DSC05599.JPG
DSC05594.JPG
DSC05592.JPG
DSC05590.JPG
DSC05613.JPG
DSC05609.JPG
DSC05608.JPG
DSC05606.JPG
DSC05605.JPG
DSC05604.JPG
DSC05602.JPG
DSC05600.JPG
DSC05595.JPG
Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2019 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.