facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 1171303 razy.

   
  • Slajd 2
  • Slajd 1
0°C
| wtorek 26 marca | 23:21:06

Dziś są imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora

Do końca roku szkolnego pozostało:

  • Roboty ZS Nekla
  • Ucz się 1
  • Uczę się

Artykuły / DRZWI OTWARTE SZKOŁY

dodane w wtorek 27 lutego 2018 r., przez Zofia Konecka

        W imieniu Dyrekcji, uczniów i rodziców serdecznie zapraszamy przyszłych uczniów i ich Rodziców na Drzwi Otwarte w Szkole Podstawowej w Nekli przy ul. Szczepańskiego 7 w dniu 10.03.2018 r. (sobota) od godziny 10:00 do 12:00.
        W programie wiele ciekawych atrakcji, m.in. zabawy ruchowe dla najmłodszych, zajęcia w sali komputerowej, zwiedzanie szkoły, zajęcia plastyczno - techniczne, słodkie ciastka i ciasteczka oraz wiele innych ciekawych propozycji.
        Przyjdź! Naprawdę warto!

Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2019 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.