| poniedziałek 23 kwietnia | 11:19:59

Artykuły / Słodki tydzień

dodane w czwartek 7 grudnia 2017 r., przez Anna Nowaczyk

Słodka pomoc

Wieloletnią tradycją w naszej szkole stało się organizowanie co roku w okresie przedświątecznym akcji charytatywnej pod nazwą „Słodki Tydzień”. W ramach akcji prosimy uczniów i ich rodziców o różnorodne wypieki, które potem sprzedajemy amatorom słodkości a uzbierane w ten sposób pieniądze trafiają do tych dzieci naszej szkoły, które borykają się z problemami zdrowotnymi. W tym roku rodzice znowu dopisali, udało nam się uzbierać 2100 zł. ze sprzedaży 1400 kawałków ciast różnego rodzaju: muffinek,serników, szarlotek, fug, murzynków, pierników, krówek, snikersów, placków z galaretką, bananowców, cytrynowców i wiewiórek.

W ostatnim dniu akcji sprzedaliśmy błyskawicznie dwa torty bezowe, które nie zdążyliśmy nawet donieść na nasze stoisko handlowe. Zapotrzebowanie na słodkości było tak duże, że na bieżąco trzeba było piec babeczki, żeby nasycić łasuchów.

Serdecznie dziękujemy rodzicom uczniów, którzy włączyli się w akcję, za Waszą słodką pomoc.

Wasze wypieki były pyszne i tak różnorodne, że zaspokoić mogły każde, nawet najbardziej wyrafinowane podniebienie. „Słodki Tydzień 2017” to akcja miła i pożyteczna, można posmakować pyszności i przy okazji pomóc potrzebującym.

To była pyszna zabawa. Dziękujemy!

Galeria zdjęć: Słodki tydzień