facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 778178 razy.

   
  • Slajd 2
  • Slajd 1

Ważne informacje

0°C
| niedziela 21 października | 16:18:15

Dziś są imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba

Do końca roku szkolnego pozostało:

  • Roboty ZS Nekla
  • Ucz się 1
  • Uczę się

Artykuły / Słodki tydzień

dodane w czwartek 7 grudnia 2017 r., przez Anna Nowaczyk

Słodka pomoc

 

Wieloletnią tradycją w naszej szkole stało się organizowanie co roku w okresie przedświątecznym akcji charytatywnej pod nazwą „Słodki Tydzień”. W ramach akcji prosimy uczniów i ich rodziców o różnorodne wypieki, które potem sprzedajemy amatorom słodkości a uzbierane w ten sposób pieniądze trafiają do tych dzieci naszej szkoły, które borykają się z problemami zdrowotnymi. W tym roku rodzice znowu dopisali, udało nam się uzbierać 2100 zł. ze sprzedaży 1400 kawałków ciast różnego rodzaju: muffinek,serników, szarlotek, fug, murzynków, pierników, krówek, snikersów, placków z galaretką, bananowców, cytrynowców i wiewiórek.

W ostatnim dniu akcji sprzedaliśmy błyskawicznie dwa torty bezowe, które nie zdążyliśmy nawet donieść na nasze stoisko handlowe. Zapotrzebowanie na słodkości było tak duże, że na bieżąco trzeba było piec babeczki, żeby nasycić łasuchów.

Serdecznie dziękujemy rodzicom uczniów, którzy włączyli się w akcję, za Waszą słodką pomoc.

Wasze wypieki były pyszne i tak różnorodne, że zaspokoić mogły każde, nawet najbardziej wyrafinowane podniebienie. „Słodki Tydzień 2017” to akcja miła i pożyteczna, można posmakować pyszności i przy okazji pomóc potrzebującym.

 

To była pyszna zabawa. Dziękujemy!

Organizatorzy

Galeria zdjęć: Słodki tydzień

DSCN0780.JPG
DSCN0783.JPG
DSCN0784.JPG
DSCN0785.JPG
Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2018 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.