| poniedziałek 22 stycznia | 11:04:09

• Zima3
  • Zima2
  • Zima

Artykuły / Eliminacje wojewódzkich konkursów przedmiotowych w klasach gimnazjalnych

dodane w poniedziałek 18 grudnia 2017 r., przez Anna Frąszczak

Eliminacje szkolne wojewódzkich konkursów przedmiotowych w klasach gimnazjalnych

Kuratorium Oświaty w Poznaniu przygotowało dla tegorocznych gimnazjalistów jedenaście konkursów przedmiotowych. Pierwszy z konkursów odbył się 24 października, ostatni 17 listopada. Nasi gimnazjaliści brali udział w siedmiu z nich: z matematyki, języka angielskiego, biologii, chemii, historii, fizyki i geografii.

Wymaganą liczbę punktów i awans do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego uzyskała uczennica klasy IIIA, Anita Frąckowiak.

Gratulujemy Anicie!

Anna Frąszczak

Galeria zdjęć: Eliminacje wojewódzkich konkursów przedmiotowych w klasach gimnazjalnych