facebook Zespół Szkół w Nekli
   
  • Slajd 2
  • Slajd 1
0°C
| poniedziałek 22 stycznia | 10:54:30

Do końca roku szkolnego pozostało:

  • ZIma4
  • Zima3
  • Zima2
  • Zima

Artykuły / Warsztaty poetycko- plastyczne...

dodane w środa 13 grudnia 2017 r., przez Mariola Wejherowska

   W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa podczas minionych miesięcy zostało podjętych wiele działań. Jednymi z nich były zajęcia w Bibliotece Publicznej, w których uczestniczyły dzieci z klas I- III. Byliśmy na trzech spotkaniach, każde trwało ok. 1,5 godziny. Były ciekawe i wymagały od uczniów zaangażowania i kreatywności. Ich tematyka dotyczyła jesieni (pierwsze spotkanie) oraz zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia (dwa kolejne).
Mimo że zajęcia odbywały się godz. od 13.00 do 14.30, nie miałam problemów, aby zorganizować grupę chętnych (ok. 12 osób) i zaproponować wyjście do Biblioteki Publicznej. Dzieci wracały do świetlicy zadowolone i w dodatku z owocami swej pracy w ręku.
Dziękujemy p. Halinie Smuszkiewicz za przygotowanie i przeprowadzenie tych interesujących warsztatów.

Mariola Wejherowska

Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2018 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.