| czwartek 25 kwietnia | 08:05:15
| czwartek 25 kwietnia | 08:05:15

Dziś są imieniny: Marka, Jaroslawa, Wasyla

Artykuły / Szlachetna Paczka w III e.

dodane w poniedziałek 11 grudnia 2017 r., przez Hanna Stachowiak

Uczniowie klasy  III e  kolejny raz przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Przygotowali paczkę dla jednej z potrzebujących rodzin -  spełniając ichmarzenia  przed Świętami.

8 grudnia  wybraliśmy  do pobliskiego sklepu z artykułami papierniczymi, by zakupić kila drobiazgów, które mamy nadzieję, sprawią radość  potrzebującym dzieciom.

Czas przedświąteczny to najlepszy okres aby uświadomić dzieciom tak ważne rzeczy jak pomoc słabszym i potrzebującym. Dzięki zaangażowaniu wszystkich Rodziców z naszej klasy udało się zebrać kwotę, która umożliwiła zakup przyborów szkolnych i drobnych upominków.

Mamy nadzieję, że uwrażliwienie dzieci w tak młodym wieku na ludzi potrzebujących i biednych, zaowocuje w przyszłości, oraz wzbogaci ich osobowość w większe zrozumienie i empatię w stosunku do pokrzywdzonych przez los. Dzięki akcji okazało się, że nawet mały człowiek może zostać bohaterem i zmieniać świat na lepsze.

Galeria zdjęć: Szlachetna Paczka w III e.

Szlachetna Paczka w III e. - Zdjęcie: 1/8
Szlachetna Paczka w III e. - Zdjęcie: 2/8